https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-21 17:26:59

Tomasz Brzyski będzie grał w Lubliniance Lublin?

Tomasz Brzyski trenuje z Lublinianką (fot. Tomasz Lewtak/Motor Lublin)
Tomasz Brzyski trenuje z Lublinianką (fot. Tomasz Lewtak/Motor Lublin)
Szykuje się powrót do korzeni i jednocześnie hit transferowy w czwartej lidze lubelskiej. Treningi z macierzystym klubem rozpoczął bardzo doświadczony obrońca.
 
Tomasz Brzyski niedawno rozwiązał umowę z Motorem Lublin, jednak nie zamierza jeszcze wieszać butów na kołku. Jak poinformował portal Lubsport, doświadczony obrońca rozpoczął treningi z czwartoligową Lublinianką Lublin.
 
Jeśli transfer zawodnika doszełby do skutku, to byłby niewątpliwy hit tej klasy rozgrywkowej, bowiem dość niedawno obrońca grał jeszcze w Lotto Ekstraklasie. Piłkarz jesienią rozegrał 14 spotkań w Motorze, jednak po przegranym meczu z Hutnikiem Kraków, wypadł całkowicie ze składu.
 
Defensor na najwyższym piłkarskim szczeblu w Polsce, rozegrał aż 298 spotkań oraz trzynaście razy wpisał się na listę strzelców. W trakcie kariery, zawodnik czterokrotnie zdobywał tytuł mistrza kraju oraz trzykrotnie sięgnął po Puchar Polski.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-01-21 19:20:42 2 0

Dziś też trenował z Lublinianką i Bonin też, ale to kompletnie nic nie znaczy

lbn 2020-01-22 00:01:41 3 0

Życzę Wam Panowie z Całego Serca Powodzenia! Dzięki Serdeczne za pracę dla MOTORU!!! Z całym sercem!!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij