https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-21 19:15:45

Odbierz 2000 zł w Forbet. Najwyższy bonus na rynku!

Aż 2000 zł za darmo możecie otrzymać rejestrując się w Forbet - polskim, legalnym bukmacherze. To najwyższy bonus powitalny na rynku.
 
- Mnożniki, bonusy niby za friko, ale nie do końca, obroty x5 lub x6, tylko wygrane kupony zaliczane do obrotu bonusem, niezrozumiałe warunki. Jeżeli zastanawiasz się jeszcze nad wyborem bukmachera, to nasza nowa oferta powitalna z pewnością rozwieje twoje wątpliwości - przekonują przedstawiciele forBET, jednego z najpopularniejszych polskich bumacherów.
 
- Proste warunki i 2000 złotych bonusu na start, to najlepsza oferta na rynku! A to dopiero początek, liczne promocje, szeroka oferta, transmisje na żywo w zakładach live, program VIP. Nie czekaj, dołącz do nas już teraz!
 
I rzeczywiście. Jeżeli zdecydujecie się założyć konto w Forbecie łącznie możecie otrzymać aż 2000 zł dodatkowej kasy. Warto skorzystać póki promocja trwa. Szczegóły poniżej.
 

Zasady promocji:

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie
2. Promocja obowiązuje od 06.06.2019 od godziny 10:00 do 30.06.2020 do godziny 23:59.
3. Zarejestruj się i za kolejne trzy depozyty otrzymasz od forBET bonus:
* pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
* drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
* trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
4. Po każdym depozycie bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykonania obrotu depozytem.
5. Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)
6. Minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
7. Do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony systemowe, zakłady z oferty Sportów Wirtualnych II oraz kupony z MaxiZyskiem.
8. Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony spełniające następujące warunki:
- Kupon singiel z kursem min. 2.0
- Kupon AKO z kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3
 9. Czas na obrót bonusem to 30 dni od jego aktywacji (w tym czasie wszystkie zdarzenia na
kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)
10. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe oraz zakłady z oferty Sporty WIRTUALNE l i II.
11. Jeżeli bonus trafi do kolejki bonusowej czas na jego aktywację wynosi 30 dni.
12. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.
13. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
14. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.
15. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij