https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-16 10:29:38

Marcin Sasal: Patrzymy do przodu, aby ten zespół zbudować [WIDEO]

Marcin Sasal, opiekun KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w rozmowie z Maciejem Decowskim-Niemiec.
Marcin Sasal, opiekun KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w rozmowie z Maciejem Decowskim-Niemiec.
Rozmowa z Marcinem Saselem, trenerem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, które rozegrało wczoraj grę kontrolną ze Stalą Rzeszów. Nowy szkoleniowiec KSZO opowiedział o planach na najbliższą rundę oraz o tym jakie pozycje chce jeszcze wzmocnić.
 
- Trenerze, wraca Pan do 3 ligi, odrazu tyle wzmocnień. Jaki jest długofalowy cel przed KSZO? Na pewno krótkofalowym jest utrzymani.
 
- Sytuacja w tabeli jest jaka jest i na pewno trzeba wziąć to pod uwagę. Patrzymy do przodu, aby ten zespół zbudować. Jakieś zmiany już zaszły w tamtym roku i teraz kontynuujemy to, aby zbudować trochę jakości. Przede wszystkim też młodzież z Ostrowca przejrzeć i dać szansę zawodnikom. Taką też tu młodzi piłkarze dostali.
 
- Pytanie o wzmocnienia. Dokonaliście już kilku dość ciekawych ruchów. To już jest koniec, czy szukacie jeszcze graczy, aby ten skład był mocniejszy?
 
- Szukamy zawodników na konkretne pozycje i myślę że dwóch-trzech zawodników do nas dojdzie, dzięki czemu zamkniemy już skład. Będziemy się dalej przyglądać, jak to będzie wyglądało w tej rundzie. Będziemy grać te wszystkie spotkania i zobaczymy jaki cel nam się zrodzi. Sytuacja jest taka, ze jest ścisk w tabeli. Taka sama droga jest do strefy spadkowej jak i do czołówki. Chcemy wygrywać poszczególne mecze, ale będziemy budować zespół w letnim okienku transferowym i zobaczymy czy obecni zawodnicy spełnią oczekiwania. Patrzymy do przodu.
 
Cała rozmowa poniżej:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij