https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-16 13:57:00

Oficjalnie: Paweł Piątek piłkarzem Watkem Korony Rzeszów

Paweł Piątek będzie grał w nadchodzącej rundzie w Watkem Koronie Rzeszów. (fot. archiwum)
Paweł Piątek będzie grał w nadchodzącej rundzie w Watkem Koronie Rzeszów. (fot. archiwum)
Paweł Piątek na zasadzie transferu definitywnego przeszedł z Polonii Przemyśl do Watkem Korony Rzeszów. To czwarty transfer ekipy z Załęża tej zimy.
 
Watkem Korona Rzeszów sprowadziła do siebie Pawła Piątka. 24-latek dołączył do ekipy prowadzonej przez Michała Szymczaka na zasadzie transferu definitywnego.
 
Piątek jest wychowankiem Polonii. Jednak w swojej karierze grał w juniorach oraz drużynie rezerw Cracovii, Orle Przeworsk, Motorze Lublin czy Orlętach Radzyń Podlaski. Od rundy wiosennej sezonu 2016/17 występował w Polonii Przemyśl.
 
To już czwarty transfer preprowadzony przez ekipę z Załęża. Wcześniej kontrakty z Koroną podpisali Mateusz Wawrylak, Aleksander Gajdek oraz Jakub Konefał.
 
- Jeszcze dołączy do nas jeden młodzieżowiec i testujemy bramkarza, który pewnie też z nami zostanie - powiedział nam Marcin Puszkarewicz, działacz Korony Rzeszów.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij