https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-16 10:22:34

Marcin Wołowiec: Nie zapomnieliśmy tego, co się działo na jesieni [WIDEO]

Marcin Wołowiec był zadowolony po sparingu ze Stalą Rzeszów.
Marcin Wołowiec był zadowolony po sparingu ze Stalą Rzeszów.
Po meczu sparingowym pomiędzy Stalą Rzeszów a Wólczanką Wólka Pełkińska wygranym przez gości 3-1 porozmawialiśmy z Marcinem Wołowcem. Opiekun Wólki opowiedział o meczu ze Stalą, o potencjalnych wzmocnieniach oraz o tym kto zostaje w jego drużynie.
 
- Wólczanka Wólka Pełkińska w pierwszym sparingu pokonała Stal Rzeszów 3-1. Jak trener oceni ten mecz?
 
- Wynik był sprawą drugorzędną, choć tak naprawdę podeszliśmy do tego dość mocno ambicjonalnie. Wiadomo jesteśmy klubem satelickim, więc jest dość sporo chłopaków, którzy są lub byli związani z naszym klubem. Ja jestem zadowolony z postawy chłopaków, bo nie odstawaliśmy, a miejscami byliśmy zespołem lepszym. Nie baliśmy się, otwieraliśmy grę od tyłu, nie szukaliśmy długich podań. Fajnie to podsumowałem pod koniec pierwszej połowy, że nie zapomnieliśmy tego, co się działo na jesieni. To jest dobry prognostyk, ale trzeba pamiętać, że w obydwuch zespołach było dużo chłopaków testowanych. Wynik tego meczu schodzi na dalszy plan.
 
- Sporo graczy testowanych w zespole Wólczanki. Czy po tym meczu zapadną wiążące decyzje odnośnie ich dalszej gry w zespole z Wólki Pełkińskiej?
 
- Dzisiaj miałem do dyspozycji pięciu chłopaków, których testowaliśmy. Jesteśmy zainteresowani praktycznie wszystkimi. Natomiast niekoniecznie dojdzie to do skutku już teraz. Są to chłopcy młodzi, którzy w przyszłym sezonie będą młodzieżowcami, a tacy nas najbardziej interesują. Nawet jak dostaną informację, że w tej rundzie nie będą nas reprezentować to drzwi przed nimi nie zamykamy. Jeśli wykażą się cierpliwością to w przyszłym sezonie będziemy nimi bardzo zainteresowani.

- Czy będą transfery zawodników doświadczonych?
 
- Nie. W Wólczance nie będzie roszad na pozycjach zawodników doświadczonych. Ta ekipa, która jest, od której młodzi chłopcy się uczą, w komplecie zostaje na rundę wiosenną.
 
Całość w wideo poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij