https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-11 20:25:03

Orlen Wisła Płock pewnie ograła SPR Stal Mielec

Mielczanie nie dali rady płockiej ekipie (fot. PGNiG Superliga)
Mielczanie nie dali rady płockiej ekipie (fot. PGNiG Superliga)
Biało-niebiescy w starciu z zespołem z Płocka nie byli faworytami. Jak się okazało, znalazło to swoje potwierdzenie w trakcie rozgrywki.
 
SPR Stal Mielec po raz drugi w środku tygodnia mierzyła się z mocnym rywalem. Uczestnik ligi mistrzów, Wisła Płock na mecz z zespołem dowodzonym przez Dawida Nilssona przyjechał jak po swoje, Początek spotkania był jednak wyrównany.
 
Obie drużyny starały się iść cios za cios, wobec czego w mieleckiej hali robiło się coraz ciekawiej. Sympatycy Stali z optymizmem patrzyli na kolejne minuty. Nistety Nafciarze pod koniec mocniej przycisnęli i do przerwy prowadzili sześcioma punktami.
 
Po zmianie stron, podopieczni Xaviego Sabate zdominowali rywala, który nie miał już nic do powiedzenia. Wiadomo jak szkoleniowiec biało-niebieskich traktuje takie mecze, wobec czego szanse dostali zawodnicy grający mniej. Niestety nie zdołali oni postawić się wyżej notowanej ekipie.
 
SPR Stal Mielec - Orlen Wisła Płock 22-36 (13-19)
 
SPR Stal Mieiec: Andjelić, Wiśniewski, Witkowski – Chodara, Ćwięka, Dutka, Grzegorek, Janyst, Jędrzejewski, Krępa, Krupa, Miedziński, Olszewski, Skuciński
 
Orlen Wisła Płock: Kozłowski, Morawski – Czapliński, Góralski, Krajewski, Matulić, Mihić, Mindegia, Mlakar, Piechowski, Ruiz Sanchez, Sowul, Stenmalm, Szita, Żabić, Zdráhala
 
Sędziowali: Jakub Czochra, Michał Szpinda

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij