https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-11 15:22:00

Kiedy losowanie 1/4 Totolotek Pucharu Polski? Potencjalni rywale PGE Stali Mielec

Na kogo trafi PGE Stal Mielec w 1/4 Totolotek Puchar Polski?
Na kogo trafi PGE Stal Mielec w 1/4 Totolotek Puchar Polski?
Losowanie kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski odbędzie się 12 grudnia o godz. 12 na kanale youtube Łączynaspiłka.
 
PGE Stal Mielec jest ostatnim zespołem z Podkarpacia, który wciąż uczestniczy w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski. Już w najbliższy czwartek, 12 grudnia mielczanie poznają rywala. Losowanie rozpocznie się o godzinie 12:00 na kanele youtube laczynaspilka.
 
W losowaniu nie obowiązuje żadne rozstawienie. Gospodarzem spotkania będzie zespół grający w niższej klasie rozgrywkowej. W przypadku wylosowania dwóch drużyn z tego samego poziomu, decyduje kolejność wyciągnięcia nazwy klubu.
 
Stal Mielec może trafić na: Lecha Poznań, Lechię Gdańsk, GKS Tychy, Cracovię, Piast Gliwice, Legię Warszawa lub Miedź Legnica
 
O to z jakim przeciwnikiem chciałby się zmierzyć, a jakiego uniknąć zapytaliśmy szkoleniowca PGE Stali Mielec, Dariusza Marca.
 
- Nie ważne z kim zagramy. Ważne, aby przejść dalej. Po to gramy i chcemy jak najdalej jeszcze zabrnąć w tej naszej przygodzie z Pucharem Polski. Natomiast czy to będzie zespół typu Legia, Cracovia czy Lech? Nie podchodzimy do tego, że się kogoś boimy. Na kogo trafimy z tym będziemy grali. Oby to był dla kibiców dobry przeciwnik - powiedział nam opiekun mieleckiej Stali.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij