https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-11 20:40:18

Futsal:W Rzeszowie i w Przeworsku derby. Faworyci rozgrywek odpoczywają [Zapowiedź. III kolejki]

fot.Tomasz Chrobak
fot.Tomasz Chrobak

Trzecia kolejka rusza już w czwartek. Heiro Rzeszów II będzie podejmować przed własną publicznością KS Zaczernie Futsal Team. Zapowiada się ciekawy pojedynek.

 

12 grudnia (czwartek) :

20:00 │ Heiro II Rzeszów – KS Zaczernie Futsal Team

W czwartkowy wieczór jak już emocje opadną po Lidze Mistrzów zapraszamy na Miłocińską 42, gdzie odbędzie się jedno z ciekawszych spotkań tej kolejki. Heiro Rzeszów II przed własną publicznością będzie podejmować KS Zaczernie Futsal Team.

Heiro Rzeszów II nie radzi sobie w 2 lidze futsalu, po dwóch kolejkach przegrali już dwa razy zdobywając tylko dwie i tracąc 15 bramek . Zaś ich rywal KS Zaczernie Futsal Team jest w nieco lepszej sytuacji bo na swoim koncie ma remis i przegraną z bilansem 6 zdobytych i 12 straconych, ale są tylko lokatę wyżej od przeciwnika. Warto wspomnieć że Heiro Rzeszów II ma możliwość wsparcia się zawodnikami z pierwszej drużyny, za to zespół z Zaczernia to sami młodzi zawodnicy, którzy cenią sobie współpracę zespołową i mogą jeszcze namieszać.

Nasz typ: 2


15 grudnia (niedziela) :

18:00 │ Góral Tryńcza – Futsal Team Przeworsk

Niedzielne popołudnie przeworszczanie spędzą na hali sportowej w Tryńczy. To właśnie tam miejscowy Góral Tryńcza będzie podejmował Futsal Team Przeworsk.

Góral Tryńcza po mimo że do rozgrywek przystąpił „ z marszu „ to radzi sobie całkiem nieźle. Na swoim koncie ma jedną wygraną i jedną porażkę, zajmując 3 miejsce w tabeli. Za to jego rywal Futsal Team Przeworsk jest w podobnej sytuacji co drużyna z Zaczernia tylko z lepszym bilansem bramkowym i dzięki temu zajmuje 4 miejsce. W obu drużynach jest wielu wartościowych graczy i na pewno będzie co oglądać.

Nasz typ: 1


05 stycznia (niedziela) :

17:00 │ KF Stal Mielec – GKS Zarzecze Futsal Team

Wicelider rozgrywek GKS Zarzecze Futsal Team wybiera się do Mielca, tam w pełnej gotowości i dobrej dyspozycji będą czekać zawodnicy KF Stali Mielec.

KF Stal Mielec w ten sezon dobrze wszedł i radzą sobie bez problemów z rywalami. Drużyna z Mielca na swoim koncie ma dwie wygrane i z kompletem punktów zajmuje 1. miejsce w tabeli a ich bilans bramkowy wynosi 15 zdobytych i 4 stracone bramki. GKS Zarzecze Futsal Team zajmuje miejsce niżej, równie dobrze sobie radzą w tym sezonie. Na swoim koncie uzbierali również komplet punktów z bilansem bramkowym 15 zdobytych i 8 straconych bramek. W zespole Mielca jest wielu doświadczonych graczy, co pokazują wyniki. W Zarzeczu zaś jest wielu zawodników dobrze znanych z traw 4-ligowych zespołów. W Podkarpackim Pucharze Polski Mielec doszedł do półfinału a Zarzecze do finału. Więc zapowiada się dobre spotkanie w futsalowej lidze podkarpackiej.

Nasz typ: 1X


12 grudnia (czwartek) :

20:00 │ Heiro II Rzeszów – KS Zaczernie Futsal Team │ hala sportowa : Rzeszów, ul.Miłocińska 42

15 grudnia (niedziela) :

18:00 │ Góral Tryńcza – Futsal Team Przeworsk │  hala sportowa : Tryńcza 129

05 stycznia (niedziela) :

17:00 │ KF Stal Mielec – GKS Zarzecze Futsal Team │  hala sportowa : Mielec, ul.Władysława Warneńczyka 2


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij