2019-11-20 21:54:57

SPR Stal Mielec przegrała z Górnikiem Zabrze

Mielczanie dzielnie walczyli, ale nie dali rady Górnikowi (fot. PGNiG Superliga)
Mielczanie dzielnie walczyli, ale nie dali rady Górnikowi (fot. PGNiG Superliga)
Podopieczni Dawida Nillsona zablokowali się na amen. Mielczanie nie byli faworytem, choć jak zwykle dzielnie walczyli, ale w końcówce już nie dali rady.
 
SPR Stal Mielec powtarzalność opanowała do perfekcji i jak można się domyśleć, w meczu z Górnikiem Zabrze było sporo walki, bowiem tego nigdy nie można odmówić biało-niebieskim. Mielczanie od początku skutecznie się bronili, a sam mecz był cały czas na styku.
 
Gospodarze dwoili się i troili, chcąc rozbić mielecki mur, ale było to bardzo trudne. W pewnym momencie zespół dowodzony przez Dawida Nillsona wyszedł na prowadzenie i zapachniało sensacją. Dobra gra utrzymywała się przez długi czas, lecz na przerwę to zabrzanie schodzili w lepszych nastrojach.
 
Po zmianie stron, obraz gry pozostał niezmieniony, wobec czego miejscowi zaczęli się niepokoić. Niestety SPR Stal Mielec z czasem zaczęła tracić siły, co wykorzystał Górnik. Zabrzanie wypracowali odpowiednią przewagę i utrzymali ją do końca, dzięki czemu po meczu mogli cieszyć się ze zwycięstwa.
 
NMC Górnik Zabrze – SPR Stal Mielec 30-22 (15-14)
 
NMC Górnik Zabrze: Galia 1 – Bondzior 4, Daćko 3, Bis 1, Tomczak 3, Sićko 5, Łyżwa 4, Sluijters 2, Czuwara 2, Pawelec, Buszkow 1, Tatarincew, Gliński 1, Kondratiuk 3
 
SPR Stal Mielec: Andelić, Wiśniewski  – Wilk 4, Krępa 2, Kornecki 4, Grzegorek 1, Jędrzejewski, Valuntsau 5, Chodara, Olszewski, Wojdak 6, Kozioł, Krupa
 
Kary: 8 minut - 6 minut 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij