https://www.dikyspray.pl/


2019-11-17 12:21:11

Bartłomiej Dąbrowski: współpraca ze Stephanem Antigą to spełnienie moich marzeń [WIDEO]

Rozmowa z Bartłomiejem Dąbrowskim, drugim trenerem siatkarek Developresu Rzeszów, który ma okazję pracować ze Stephanem Antigą.
 
- Jeszcze parę lat temu nie wymarzyłbym sobie takich dwóch lat jakie są teraz. Staram się z tych chwil wyciągać jak najwięcej. Mam skończone 26 lat, nigdy bym nie pomyślał, że w minionym sezonie zostanie pierwszym trenerem, że zawiesimy medal na szyji, że w tym roku będę pracował ze Stephanem Antigą, czyli z facetem z którym wielu marzyłoby żeby w ogóle się przywitać i zrobić zdjęcie - powiedział nam Bartłomiej Dąbrowski, II szkoleniowiec Developresu Rzeszów.
 
- Sam się śmiałem do Stephana, że jako chłopak, który chodził do gimnazjum mam z nim zdjęcie jak grał w Skrze Bełchatów. Teraz pracujemy razem, widzimy się codziennie, przybijamy piątkę, możemy od czasu do czasu poodbijać piłkę. Dla mnie w tamtym czasie było to wielkim marzeniem. A teraz widzę się z nim codziennie, pracujemy razem, mamy dobre relacje. Wiele osób w moim wieku może sobie tylko o tym pomarzyć. Ciężko na to pracowałem.
 
Pełny wywiad zobaczycie na wideo poniżej:
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij