https://bilety.cwks-resovia.pl/


2019-11-11 10:19:28

Stal Stalowa Wola przegrała na wyjeździe z ŁKS-em AZS UŁ SG Łódź

Stalówka nie dała rady łódzkiej drużynie (fot. Radosław Kuśmierz)
Stalówka nie dała rady łódzkiej drużynie (fot. Radosław Kuśmierz)
Kryzys zespołu dowodzonego przez Bogdana Pamułę nadal trwa. Zielono-czarni nie dali rady ekipie ŁKS-u, która wygrała czternastoma punktami.
 
Mecz nie rozpoczął się po myśli Stali Stalowa Wola, która dość szybko straciła trzynaście punktów. ŁKS AZS UŁ SG Łódź bardzo dobrze punktował na swoim parkiecie i wraz z upływającym czasem sukcesywnie powiększał swoją przewagę.
 
Przyjezdni chcieli nawiązać walkę i w końcówce zmniejszyli straty, wobec czego po pierwszej kwarcie dystans do łodzian wynosił dziewięć oczek. Stalówka nie mogła znaleźć sposobu na świętnie punktujący zespół z Łodzi.
 
Podopieczni Piotra Zycha nie zatrzymywali się i cały czas punktowali Stal, która szukała swoich szans w rzutach osobistych. Zielono-czarni wysoko przegrywali, choć w końcówce minimalnie odrobili straty, lecz nadal do radości było bardzo daleko.
 
Stalówka w ostatnich dziesięciu minutach zamierzała zmnieszyć straty i to jej się udawała, jednak gospodarze mając wynik grali trochę luźniej. Niestety mimo chęci, nie udało się wygrać i Stal jako jedyna w lidze pozostaje bez ligowej wygranej.
 
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - ZKS Stal Stalowa Wola 79-65 (23-14, 22-14, 17-16, 17-21)
 
ŁKS AZS UŁ SG Łódź: Krakowiak 6, B. Dróżdź I 8, Kujawa 2, Bartoszewicz 10, Kochaniak 2, Lewandowski 11, Rajch 2, B. Dróżdź II 0, Dominiak 15, Świt 11, Keller 4, Frątczak 8
 
ZKS Stal Stalowa Wola: Bandyga 2, Buczek 15, Pietras 3, Tabor 0. Łabuda 0, Bejnar 19, Nowik 6, Kindlik 8, Siembida 0, Jadaś 12
 
Sędziowali: Jolanta Mikulska, Robert Włodarczyk
 
Komisarz: Ignacy Suwała

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij