https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-11 09:36:33

Miasto Szkła Krosno przegrało po dogrywce z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych

Krośnianie nie dali rady ekipie Górnika (fot. Dariusz Błażejowski)
Krośnianie nie dali rady ekipie Górnika (fot. Dariusz Błażejowski)
Podopieczni Marcina Radomskiego nie dali rady pójść za ciosem i tym razem musieli uznać wyższość zespołu z Wałbrzycha. Mecz był wyrównany, a zwycięscę rozstrzygnęła dogrywka.
 
Miasto Szkła Krosno w bardzo dobrych nastrojach przyjechało na mecz z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych. Oba zespoły od początku szły cios za cios, choć wraz z upływającym czasem to goście mocniej przycisnęli, dzięki czemu po pierwszej kwarcie prowadzili pięcioma punktami.
 
Zespół dowodzony przez Łukasza Grudniewskiego szybko jednak odrobił straty. Wynik był cały czas na styku, lecz z czasem to gospodarze mocniej przycisnęli, dzięki czemu na przerwę schodzili w lepszych humorach, mając czteropunktową zaliczke.
 
Po zmianie stron, krośnianie szybko odrobili straty i mecz znów stał się wyrównany, a końcowy rezltat otwarty dla każdej z drużyn. Miasto Szkła Krosno nie zamierzało się jednak poddawać i w ostattnich minutach trzeciej kwarty mocniej przycisnęli, wobec czego na ostatniej dziesięć minut schodzili w dobrych humorach.
 
Górnik starał się szybko odrobić straty, a ostatnia kwarta nie przyniosła zbyt wielu punktów, a obie drużyny były raczej świadome że potrzebna będzie dogrywka. Dodatkowe dziesięć minut było bardzo wyrównane, jednak to gospodarze ostatecznie mogli się cieszyć z wygranej.
 
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 86-80 (13-18, 26-17, 13-23, 11-5, 13-13, 10-4)
 
Górnik Trans.eu Wałbrzych: Pieloch 12, Zywert 7, Cechniak 15, Durski 0, Jakóbczyk 8, Wróbel 9, Glapiński 15, Makarczuk, Koperski 11, Podejko, Kulka 4, Ratajczak 5
 
Miasto Szkła Krosno: Oczkowicz 12, Ciesielski 2, Smarzy, Spała 6, Czujkowski 20, Śpica 13, Ziółko, Dymała 16, Sadło 4, Żmudzki 6, Kasiński 1
 
Sędziowali: Marek Czernek, Mirosław Wysocki, Mateusz Wawrzyński
 
Komisarz: Sławomir Benek

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij