http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-11-07 12:25:00

Dariusz Marzec przed meczem z Chojniczanką Chojnice: "Uważam, że trzeba zagrać tak jak w ostatnich dwóch meczach"

Dariusz Marzec uważa, że PGE Stal Mielec z Chojniczanką Chojnice musi zagrać jak w dwóch ostatnich meczach. (fot. Stal TV)
Dariusz Marzec uważa, że PGE Stal Mielec z Chojniczanką Chojnice musi zagrać jak w dwóch ostatnich meczach. (fot. Stal TV)
PGE Stal Mielec w sobotę 9 listopada zmierzy się z Chojniczanką Chojnice. Początek meczu zaplanowano na godz. 16. Zobaczcie co przed tym starciem powiedział Dariusz Marzec.
 
- Uważam, że trzeba zagrać tak jak w ostatnich dwóch meczach. Spotkanie pucharowe, jak i ostatni nasz mecz z Zagłębiem Sosnowiec pokazały, że potrafimy grać w piłkę. Nawiązując do ostatniego meczu, drużyna grała od pierwszej do ostatniej minuty. Tu nie było, że bramka nas obudziła. Cała pierwsza połowa była pod naszą kontrolą, ale była w miarę wyrównana. Natomiast druga połowa była pod nasze dyktando i nadzialiśmy się na przypadkową kontrę. Trzeba zrobić jedno, niedopuścić żeby stracić bramkę z kontry lub ze stałego fragmentu gry i strzelić o jedną więcej niż przeciwnik - powiedział Dariusz Marzec przed meczem z Chojniczanką Chojnice.
 
- Na każdych zajęciach mamy wstawki treningu strzeleckiego. Cały czas nad tym pracujemy. Ważne jest, aby zawodnicy uwierzyli w siebie. Jeśli będą wierzyli to na pewno będą strzelali bramki. Jest coś takiego, że zespól bardzo chce. Czasami jak się bardzo chce to jest na przekór i tam piłka mija bramkę rywali - kontynuuje szkoleniowiec PGE Stali Mielec.
 
- Zawodnicy kontuzjowani dochodzą do pełnej sprawności i powolutku zaczynamy mieć ten komfort, więc jest w czym wybierać - kończy Marzec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij