http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-11-07 11:57:51

Wadim Tarasienko: "Zobaczyłem radość ludzi, że mają nas w składzie i nie chcę ich zawieść"

fot. Wilki Krosno
fot. Wilki Krosno
Ola Rojek przeprowadziła rozmowę z Wadimem Tarasienko. Nowy zawodnik Wilków Krosno opowiada, że celem na najbliższy sezon jest awans do 1 ligi.
 
- Jak przewidujesz współpracę z nowym klubem?
 
- Zobaczyłem bardzo duże zaangażowanie ludzi, którzy pomagają w klubie, oraz sponsorów w dobrą atmosferę. Myślę, że to będzie dla nas ogromna motywacja i zdołamy się odwdzięczyć dobrymi wynikami, ale i dobrym żużlem, aby nie tylko wygrać start i jechać do przodu, żeby nie było nudno.
 
- Jakie masz cele na nachodzący sezon?
 
- Na pewno robić jak najlepsze wyniki. W zeszłym roku nie wychodziły mi spotkania domowe, więcw tym roku chcę się jak najbardziej przyłożyć, aby te mecze były na odpowiednim poziomie, tak jak tego od siebie oczekuję, a oczekuję powyżej swoich możliwości. Ciężko na to pracuję. Zmieniam teraz rodzaj swojego treningu zimowego. Będę przyjeżdżał tu, do Krosna, na treningi i walczył o każdy punkt na torze. Nie będę się przejmował czy z przodu jedzie zawodnik z Opola czy Poznania, bo chcę, żeby tylko kolega z mojej drużyny jechał przede mną.

- Czy czujesz, że rozwiniesz skrzydła patrząc na obecną sytuację w klubie, pod względem np. relacji z prezesem?
 
- Na pewno. Zobaczyłem radość ludzi, że mają nas w składzie i nie chcę ich zawieść. Mam nadzieję, że to spowoduje, że się rozwinę. O to chodzi, żeby jechać w każdym meczu i zdobywać ważne punkty. Dzięki temu wspólnie zdobędziemy awans.
 
- Aktualnie jesteś jeszcze na wakacjach czy przygotowujesz się już do sezonu?
 
- Sprawa z przygotowaniami nie zawsze jest taka, jak wygląda z perspektywy kibiców. Jestem osobą, która nie może usiedzieć w jednym, miejscu. Jakby tak było to bym się załamał. Muszę coś robić, gdzieś pójść, zrobić jakiś trening, np. gimnastyka czy boks. Wtedy czuję się bardzo dobrze.
 
- Dziękuję za rozmowę i życzę sukcesów.
 
- Dziękuję również.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

problem 2019-11-11 13:31:03 0 1

widze ze w tym krosnie jest powazny problem z brwiami hehhe katastrofa

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij