https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-10 13:12:48

Łukasz Rożański: "W boksie zawodowym nie ma miejsca na pomyłki"

Łukasz Różański to aktualny mistrz Polski w wadze ciężkiej w boksie zawodowym. Zawodnik Stali Rzeszów po wygranej z Izu Ugonohem stał się gorącym nazwiskiem na listach promotorów i przed nim bardzo ciekawe pojedynki.
 
- Miałeś walczyć na listopadowej gali boksu w Zakopanem, jednak z powodu choroby nie udało Ci się na niej wystąpić. Teraz przed Tobą starcie w połowie lutego, jest duży głód boksowania?
 
- Witam serdecznie, w listopadowej gali nie mogłem wystąpić z powodu choroby, nie chciałem że tak powiem " na wariata" wychodzić do ringu, bo to nie ma żartów. Przesunęła się walka teraz na pierwszą część roku, jeszcze nie jest znany dokładnie termin, ale spróbuje "zaboksować" gdzieś na końcu lutego.
 
- Powiedziałeś w jednym z wywiadów, że chcesz stoczyć trzy walki w pierwszej połowie roku. Ten temat dalej jest aktualny?
 
- Tak jak najbardziej, potrzymuje to co powiedziałem, jeśli zdrowie pozwoli to na pewno to zrobię. 

- Mówiłeś dużo razy, że twoim marzeniem jest wyjazd do USA, trenowanie tam, nie udało się tego marzenia spełnić w poprzednim roku. Czy w 2020 uda się?

- Moim marzeniem jest walka w USA, nie mówiłem o treningach, bo chcę zostać w Stali i tutaj trenować. Mam bardzo dobrych trenerów i uważam, że jeśli jest dobrze, to nie ma co zmieniać i tego psuć. 

- W najnowszym rankingu World Boxing News zostałeś sklasyfikowany na 22. miejscu, więc jak widać świat o Tobie usłyszał po walce z Izu. Śledzisz te notowania? 
 
- Tak, widziałem to zostawienie, jest to dla mnie też wyróżnienie. Cieszę się, że mnie ktoś zauważył w zagranicznych portalach i będziemy działać, żeby być jeszcze wyżej. 
 
Całą rozmowę zobaczycie na poniższym materiale wideo: 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij