http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-04-07 12:04:28

Łukasz Różański mówi o walce z Adamem Kownackim. Co na to promotorzy?

foto. PodkarpacieLIVE
foto. PodkarpacieLIVE
- Jestem pewien, że walka z Kownackim na pewno by się sprzedała. Adama osobiście bardzo lubię, ale to przecież nasza praca a kibice na pewno z chęcią by zobaczyli takie starcie. - powiedział Łukasz Różański w wywiadzie dla future-champion.pl
 
Aktualny mistrz Polski w wadze ciężkiej, czyli Łukasz Różański miał wyjść do ringu podczas gali Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night, ale jego rywal się rozchorował. Dużo mówiło się o walce końcem 2019 roku, ale ponownie skończyło się to fiaskiem. 
 
Od pojedynku z Izu Ugonohem minęło już sporo czasu, a kariera zamiast przyspieszyć, to zwolniła. Teraz pojawił się temat walki z aktualnie najwyżej notowanym polskim ciężkim Adamem Kowanckim. Łukasz, jak sam mówi bardzo lubi się z Adamem i nie ma między nimi złej krwi. Jednak dodaję, że taka walka dobrze by się sprzedała. Bokser z Sędziszowa Małpolskiego twierdzi, że w planach miał walkę 23. maja, ale raczej do niej nie dojdzie, ze względu na panującą w kraju sytuacje. 
 
Na najbliższy pojedynek Różańskiego musimy więc poczekać przynajmniej do lipca lub sierpnia. Nie wiadomo, kto będzie jego rywalem, ale scenariusz z Adamem Kowanckim w roli głównej byłby nie lada gratką dla kibiców boksu. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij