https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-26 16:02:01

Łukasz Różański wraca do ringu!

foto. PDK
foto. PDK
W końcu doczekaliśmy się oficjalnej informacji! Aktualny mistrz Polski w wadze ciężkiej, czyli Łukasz Różański wróci do ringu 7 marca, podczas gali w Łomży. Jego rywalem będzie Łotysz Eriks Kalasnikovs (10-8-1, 8KO). 
 
Kibice zawodnika występującego w barwach Stali Rzeszów z niecierpliwością czekali na informacje, kiedy następną walkę stoczy bokser z Sędziszowa Małopolskiego. Sam zainteresowany w wywiadzie dla naszej strony mówił, że nie może doczekać się powrotu do ringu. Łukasz głośno mówi o swoim marzeniu, jakim jest walka w USA. Pierwszym krokiem do osiągnięcia tego celu w tym roku będzie walka z 30-letnim Łotyszem. 
 
Na tej samej gali swoje pojedynki stoczą także między innymi Artur Szpilka i Fiodor Czerkaszyn. Dla Łukasza Różańskiego będzie to pierwszy pojedynek od ostatniej wygranej z Izu Ugonohem na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Leszek Pierdzid****a 2020-02-26 20:50:43 4 4

Różal jak mu pryp...doli to mu łeb spadnie.,,:-)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij