https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-10 13:40:13

Siarka Tarnobrzeg rozpoczęła zimowe przygotowania

Siarka Tarnobrzeg już trenuje. (fot. własne)
Siarka Tarnobrzeg już trenuje. (fot. własne)
Zespół Grzegorza Opalińskiego na wiosnę będzie wyglądał nieco inaczej. Prawdopodobnie tarnobrzeżanie wystartują w marcu m.in. bez Krzysztofa Ropskiego, który ma jeszcze kilka dni na podpisanie umowy ze Stomilem Olsztyn.
 
- Liczę na to, że uda nam się wyjechać na dwu lub trzydniowe zgrupowanie, które będzie miało charakter integracyjny. W następną sobotę mamy pierwszą grę kontrolną z Koroną Rzeszów w Nowej Wsi .Brakowało na pierwszych zajęciach Ropskiego, ale dopiero w najbliższych dniach okaże się, czy zostanie z nami, czy odejdzie do Stomilu. Mimo wszystko skrupulatnie będziemy przygotowywać się do nowej rundy, żebyśmy my jak i kibice byli zadowoleni – stwierdził Grzegorz Opaliński w rozmowie z iTV WISŁA.

Z wypożyczenia w Aleksandrowie Łódzkim powrócił do zespołu z Tarnobrzega Eryk Galara. Z Pogoni Szczecin sprowadzono także Oskara Potocznego, który już grał w Siarce kilka lat temu.

Na ławce trenerskiej Siarki Tarnobrzeg także pojawiły się nowe twarze. Drugim trenerem drużyny został Dariusz Dul, a masażystą Adam Kumor.

Przypomnijmy, że tarnobrzeżanie zrezygnowali z usług Artura Lenartowskiego, Piotra Kasperkiewicza i Adriana Gębalskiego. Natomiast Mateusz Wawrylak doszedł do porozumienia z trenerem Michałem Szymczakiem w Watkem Koronie Rzeszów (wypożyczenie).

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

fan rudzielca 2020-01-10 16:19:59 1 4

To rudzielec Gębal nawet się w 3 lidze w Siarce na sklad nie łapie?Taki cienki.A taki piękny,dobry był ,hamerykański.Wyląduje na wsi i będzie pykał w A-klasie tak jak są obecnie jego możliwości.Skończył sie całkiem

wiemwiem 2020-01-10 17:23:22 0 5

Pochodzący ze Stalowej Woli Jerzy Kwieciński, został prezesem Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.(PGNiG)
Nareszcie stalówka będzie mieć porządnego sponsora.

do wiemwiem 2020-01-11 09:01:41 0 0

Już patrz jak Wam naj*****e kasy!

Fan fana rudzielca 2020-01-11 14:36:01 0 0

Zwyczajnie siarkę nie stać na Gębalskiego. Dotacja obcięta na przyszły rok, awansu na pewno nie będzie (a III liga miała być tylko na rok, a tu d****a). Więc trzeba szukać oszczędności. No i mieć pretensje do pilarza, który miał najmniej rozegranych minut, że bramek nie strzela... Żal.pl

p*****a ze stalowej 2020-01-11 23:57:51 1 0

Co d****a ściska , ze cały czas jeden rowerzysta spina się na gebala Heh . Normalne ja chłopa szanuje nawet dlatego ze zamknął wam ryja w derbach i to dwukrotnie ty sciero .

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij