https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-07 11:10:00

Damian Dróżdż: "Chcę w najbliższym sezonie jeździć w każdym meczu"

fot. własne
fot. własne
W dniu wczorajszym Damian Dróżdż został przedstawiony jako nowy zawodnik Wilków Krosno. Rozmowę z nowym nabytkiem krośnian przeprowadziła Ola Rojek.
 
- Damian, jakie masz oczekiwania wobec najbliższego sezonu?
 
- Tak naprawdę chcę w najbliższym sezonie jeździć w każdym meczu. Jeździć dobrze, stabilnie i równo oraz żeby wrócić do formy, bo ostatni sezon pokazał, że miałem małą możliwość jazdy i niekoniecznie wynikało to z mojej formy. Muszę szczerze powiedzieć, że tak rzadkie występy w zawodach nie były moją winą. Składały się na nie różne, inne sytuacje, ale mam nadzieję, że w tym sezonie trafiłem do takiego klubu, który da mi tą szansę. Mam nadzieję również, że pokażę z dobrej strony siebie i klub.

- Jak nastawiasz się na współprace z prezesem Grzegorzem Leśniakiem? Czy masz jakieś oczekiwania wobec klubu?
 
- Dobrze nam się rozmawia. Jest to bardzo inteligentny, mądry człowiek, który potrafi ten klub prowadzić. Pokazał to w zeszłym sezonie, budując stabilny skład, co patrząc na dzisiejszy żużel nie jest łatwe. Myślę, że dobrze się dogadujemy i zobaczymy co czas przyniesie.
 
- Jak wyglądają Twoje przygotowania do nadchodzącego sezonu? Zaczynasz już treningi czy jednak jesteś jeszcze na wakacjach?
 
- Na razie jeszcze chwilka odpoczynku, a od grudnia zaczynamy mocno trenować na siłowni.Na pewno chcę być przygotowany jak najlepiej i w stu procentach, tak jak zawsze.
 
- Dziękuję za rozmowę i życzę sukcesów w nadchodzącym sezonie.
 
- Również bardzo dziękuję.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij