2019-11-07 20:48:47

Rafał Kalisz, prezes Stali Rzeszów: "Naszym marzeniem jest gra w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy"

Marzeniem Rafała Kalisz jest gra Stali Rzeszów w Lidze Mistrzów. (fot. H69)
Marzeniem Rafała Kalisz jest gra Stali Rzeszów w Lidze Mistrzów. (fot. H69)
Oficjalny kanał na youtubie Stali Rzeszów H69 przeprowadził rozmowę z prezesem klubu, Rafałem Kalisze. Właściciel klubu z ul. Hetmańskiej 69 mówi, że jego marzeniem jest gra Stali w Lidze Mistrzów. Zobaczcie sami.
 
- Marzenia mamy naprawdę duże. Projekt Stali Rzeszów jest długofalowy. Jest to 10-12 lat. Dlaczego tyle? Ponieważ jak rozmawialiśmy z najlepszymi akademiami w Europie to jest okres jaki jest potrzebny do zbudowania silnego zespołu, silnej organizacji, która może odnosić duże sukcesy. Ekstraklasa to jeden z etapów. My patrzymy dalej. Naszym marzeniem jest gra w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy. Czytam czasem komentarze ludzi, którzy naśmiewają się z naszych celów. Marzenia są po to, żeby stawiać sobie je wysoko - mowi Rafał Kalisz.
 
- Jeśli bym powiedział, że chcę żeby Stal Rzeszów była za 2,3 lub 5 lat w Lidze Mistrzów to już teraz mogę powiedzieć, że tego celu nie zrealizujemy. Natomiast my dajemy sobie 10, 12 czy nawet 15 lat to możemy to osiągnać. Mamy kilka marzeń. Chcemy być w Ekstraklasie, zbudować silną akademie oraz żeby zbudować silny klub. Myślę, że jesteśmy na dobrzej drodze. To wszystko jest robione żeby osiągnać duży sukces społeczny na Podkarpaciu - kontynuuje prezes Stali Rzeszów.
 
- Słowo zainwestować nie jest dobrym słowem. Nie ma przykładu w Polsce, który osiągnął by sukces w wymiarze finansowym. Tak jak podkreślamy, my jesteśmy rodziną stąd od paru dziesięciu lat. Od kilku lat udzielamy się mocno społecznie w różnego typu sporty. Natomiast od kilku lat chodził nam po głowie projekt piłki nożnej, także tutaj duży sukces miasta, że nas do tego namówili. My udzielamy się społecznie i dajemy pieniądze na fajny projekt, związany ze sportem żeby ludzie na Podkarpaciu mieli możliwości oglądania fajnego widowiska, fajnego show. Robimy to również dla dzieci, żeby miały możliwość rozwoju. Można powiedzieć, że my nie inwestujemy tylko coś budujemy - mówi Kalisz.
 
- O Stali wiedziałem od małego. Odkąd grałem w piłkę to Stal Rzeszów czy Resovia były mi znanymi klubami. Co mnie przekonało? Jest to proces długi. Udzielamy się społecznie, więc chcieliśmy jeszcze bardziej zaangażować się w budowę wizerunku firmy oraz budowę wizerunku Podkarpacia w Polsce - odpowiada na pytanie dlaczego zainteresował się projektem w Stali Rzeszów.
 
- W ciągu 4-5 lat chcemy być w Ekstraklasie. Jesteśmy na nią przygotowani z zapleczem dla zawodników, ale nie chcemy narzucać sobie zbyt dużej presji. Chcemy awansować i tam już zostać, a nie żeby od razu spaść - odpowiada na pytanie Rafał Kalisz kiedy Stal Rzeszów będzie w Ekstraklasie.
 
- Oglądam wszystkie mecze, bo nie po to tym klubem zarządzam, żeby tego nie robić. Zdarza mi się również czytać komentarze po meczach. W 90% piszą je ludzie, którzy życzą Stali źle, bo nie traktuję ich jako wnoszących coś w sprawę. Odnosząc się do komentarzy o naszą grę w ostatnich meczach. Proszę pamiętać, że 1,5 roku temu byliśmy w połowie tabeli 3 ligi. Przychodząc do klubu miałem jednego pracownika i czterech zawodników. Zbudowaliśmy organizację opartą o zdrowe fundamenty. Jest u nas ponad 100 osób tworzących klub. Trener został dobrany poprzez prowadzenie kilku rozmów po kilka godzin. Zarówno z dyrektorem sportowym, jak i ze mną. Janusz Niedźwiedź spasował do naszego projektu. Ma on kontrakt na długie lata, chcemy przełamać te standardy, które są w polskiej piłce i zmieniać trenerów. Cieszę się, że to się powoli zmianie w Ekstraklasie czy 1 lidze. Trenerzy już nie są na poł roku, czy jeden rok. Póltora roku temu byłem na meczu Stali w 3 lidze, gdzie zajęliśmy miejsce w środku tabeli. Na trybunach było 4 kibiców. Teraz mamy kibiców po kilka tysięcy, w tym sezonie gramy bardzo wyrównane mecze. Jedynie w meczach z Widzewem Łódź oraz z Górnikiem Łęczna byliśmy słabsi od przeciwnika. Brakuje nam wykończenia i szczęścia - mówi Rafał Kalisz o postępach jakie klub uczynił pod jego prezesurą.
 
- Trener ma nasze duże popracie. Trener nie jest do wymiany - mówi o ewentualnym zwolnieniu Janusza Niedźwiedzia.
 
- Na treningach jest ciężka praca. Nagrodą dla zawodników, którzy wywalczyli awans z 3 ligi, jest to że grają w 2 lidze. Nasz skład będziemy jeszcze wzmacniać. To nie może być tak, że wchodzimy do 2 ligi i nagle wymieniamy cały skład. Budujemy ten klub na wartościach uczciwość, partnerstwo, pracowitość i tego się trzymamy. Te zasady wyznajemy i nie będziemy tego zmianiać - mówi na temat składu drużyny prezes Stali Rzeszów.
 
Całość w linku poniżej. Warto zobaczyć!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 48

Rozwiąż działanie =

Podkarpacki 2019-11-07 21:02:34 37 16

Powiem krótko:popierd....ło się w główce niektórym w tej Stali Rzeszów,ale przynajmniej pośmiać się można :D

Podkarpacki 2019-11-07 21:02:34 37 16

Powiem krótko:popierd....ło się w główce niektórym w tej Stali Rzeszów,ale przynajmniej pośmiać się można :D

do gurgul 2019-11-07 21:08:03 21 4

aż dziw bierze że dziennikarze i lokalne media, przemilczały ten temat! to tylko świadczy o ich poziomie oraz braku rzetelności dziennikarskiej, a także strach jaki czują przed pisaniem niepochlebnych artykułów o włodarzach miasta

Adam Janas1944 2019-11-07 21:08:17 16 7

Fajnie byłoby zagrać w pucharach z Barceloną i wyeliminować ich w dogrywce. Chwilowo jesteśmy na zakręcie. Mamy kibiców po parę tysięcy.? Tylko na górnik to akurat nie mieli czasu żeby przyjść. A teraz mecz w Częstochowie??? Ze słaba skrą i będzie ciężko ale myślami jesteśmy w extra klasie i w lidze mistrzów...

Głogów Małopolski 2019-11-07 21:09:27 17 13

Brawo Panie Prezesie. Tylko Stal!

gtr 2019-11-07 21:14:16 29 10

chlopie takie kocmopoly to mozesz na facebooku stali opowiadac bo tam ci we wszystko uwierza....wszyscy w RZESZOWIE wiedza ze ci ferenc dila zaproponowal-dostajesz kazda umowe z miastem jaka chcesz,wygrywasz kazdy przetarg ale w zamian procent idzie na stal...pierwsza umowa po daniu kasy na stal,to umowa na zalozenie w RZESZOWIE SIECI 5G O WARTOSCI 5 milionow zlotych,i tak sie to bedzie krecic (kolejnym potwierdzeniem tego, jest to ze wpisy na ten temat sa na oficjalnych profilach stali natychmiast kasowane...) tylko pamietaj bonusiku bgc,ze niedlugo ferenca w ratuszu nie bedzie...juz do drugiej ligi zescie weszli na walku( jak zawsze) zalatwiajac sedziego na MOTOR-PODHALE i podkupujac plaskowskiego z podhala jeszcze przed meczem z podhalem (czy jak on sie tam nazywa) liga mistrzow?jestes zalosny,doskonale trafiles,stal to klub dla ciebie.

Zks 2019-11-07 21:30:46 6 4

Prezes Kalisz ma rację "Zdarza mi się również czytać komentarze po meczach. W 90% piszą je ludzie, którzy życzą Stali źle, bo nie traktuję ich jako wnoszących coś w sprawę." Auuuuuuuu Dobrze że klub budowany jest na solidnych fundamentach. I wam sąsiadki też dobrze życzę .... Wpierdziel w LM to było było by coś ;)

Janusz N. 2019-11-07 21:34:05 8 6

A co to, powietrze z balonika zeszło i trzeba dopompować? Boję się zmarnowania godziny, warto? Jest tam coś ciekawego czy wyłącznie propaganda sukcesu jak zwykle?

Kibic 2019-11-07 21:43:45 11 14

Do gtr trollu z Wyspiańskiego żal du.e ściska że nie Resovia, ma sciskać .A od Prezesa Stali woń.Przeczytaj trollu jakie kontrakty firma Fibrain prowadzi na świecie, A co niby miasto im oferuje

Belamy 2019-11-07 21:47:58 22 8

Myślałem że jakiś poziom jednak będzie. Nie wiem kto Panu tak namieszał w głowie. Wszedł Pan do klubu bez charakteru . Za max rok odczuje firma Fibrain dawniej Elektrokal skutki szastania pieniędzmi. Gdby piłka w Polsce byla taka łatwa to Legia dawno wygrywałaby LM, ale co pan moze o tym.wiedzieć. To co Pan mówi jest nierealne. A gdzie w takim.razie za 10 lat bedziecie grać? Na jakim stadionie? Sami go wybudujecie? Wy nawet bazy dla " szkoły sportowej" nie macie. Trenujecie na obcych boiskach nazywając je swoimi. PROPAGANDA. Dosyć juz tego. Ale jakiś sens w tym jest. Za 10 lat nikt pana obietnic pamiętał nie będzie. Korepetycje z matematyki i to od zaraz proponuję. Nie doliczylem sie tych tysięcy kibiców na zadnym z meczów.

rad 2019-11-07 21:53:32 16 17

Jak zwykle tylko sąsiadki ujadają. Zapytajcie się w klubie kto wam Apklan "załatwil", bo na pewno nie byli to ludzie z klubu. Jesteście hipokrytami, a wasze komenatrze mają na celu tylko wylanie żółci - nic nie wnoszą oprócz ukazania waszej bezsilności wobec budzącej się Stali. Dziękujcie Ferencowi za Apklan i próbę budowy stadionu (jeszcze nie wystartowała bo nawet dokumentów klub nie potrafi przygotować !).

~anonim 2019-11-07 22:01:59 12 4

A ja myślałem, że trener Niedźwiedź ma najlepszy stand up w mieście.

Rzeszowianin 2019-11-07 22:18:58 10 3

Do Rad ,wy wszyscy tacy bajeranci czy głupa zgrywacie?

stefan 2019-11-07 22:32:40 6 9

No niestety panie gurgul. Mając takich kibiców, takie wartości nikt poważnie myślący nie zainwestuje w cwks. Dziś też nie zawodzicie. Zawiść jest waszym tlenem. Do miłego utlenienia.... Jest wycie? Znakomicie!

rad do Rzeszowianin 2019-11-07 22:35:38 10 15

Spójrz prawdzie w oczy! Macie niezłą drużynę - może nawet awansujecie do 1 ligi - płacąc piłkarzom więcej niż płaci Stal Swoim. Ale nie macie planu długeterminowego. Wszystko opiera się na Apklanie, a po Ferencu sponsor zniknie (Ferenc jest znany z przychylności dla deweloperów - wszystkich deweloperów). I wtedy zacznie się szybki spadek rok po roku. Stal ma marzenia i plany, może z tego nie wyjść nawet ta ekstraklasa ale przyznasz że budowa na 18 ha klikunastu boisk treningowych pozwoli Stali na rozwój. W Stali juz grają kilkunastoletni piłkarze z całego województwa. Akademia Stali to przyszłośc i tego faktu nie jesteś w stanie podważyć . Wszystkim kibicom Stali życzę cierpliwości i aby w chwilach zwątpienia przypomnieli sobie wyjazdy do Żółkiewki lub Nowotańca.

~anonim 2019-11-07 23:08:29 26 7

Mnie tam w najmniejszym stopniu nie boli ta stal. Choćby zrealizowano kiedyś te fantazje, a Resovia znalazła się w okręgówce pozostanę przy swoim, bo komunistycznym tworem się brzydzę.

W najmniejszym stopniu nie bolą też pieniądze, którymi dysponują. One bardzo pomagają, w pewnym momencie są niezbędne, ale nie decydują o wszystkim. Przekonała się o tym Legia "odjeżdżając za hajs z Ligi Mistrzów", przekonał się o tym Motor skazany na III ligę i przekonał się chociażby Widzew kopiący się dalej po czole w II lidze. Wszystko to, co jest najważniejsze w piłce, posiada w tej chwili po swojej stornie Resovia, a człowiek po każdym meczu chodzi przez tydzień dumny jak paw.

Boli natomiast coś innego. Traktowanie Rzeszowa jak prywatny folwark przez włodarzy miasta i skrajnie niesprawiedliwe podejście do obu klubów. Gdy jedni przez lata bronią się przed upadkiem i sumiennie spłacają swoje długi, drugich w analogicznej sytuacji ratuje miasto, a w gratisie buduje jeszcze stadion! Gdy jedni robią pierwszy od kilkudziesięciu lat awans na szczebel centralny, a drudzy są ponownie na skraju upadku, zgadnijcie komu organizuje się budżet na lekko 10 baniek. Gdy jednym mydli się przez 15 lat oczy o PCLA, drugim w ciągu tylko jednego roku robi się dwie modernizacje (wymiana murawy + budowa podgrzewanej i oświetlenia), o hali sportowej niby dla szkoły czy basenie niby dla wszystkich nie wspominając. Innych przykładów jest mnóstwo i można wyliczać w nieskończoność.

Gdyby nie komuna, która wyrządziła temu krajowi więcej złego, niż obie wojny razem wzięte, żadnej stali by nie było. Gdyby nie jeden z drugim przemalowany komuch już po 89, nie zostałoby dzisiaj po stali nawet śladu. Taka jest prawda i tego wymagałaby wręcz sprawiedliwość dziejowa. Sztuczny twór będący pupilkiem władzy to jedyna tożsamość jaką ten klub kiedykolwiek posiadał.

aaaa 2019-11-07 23:25:36 10 2

Juz wiem co ten typ robi w tym klubie? kolejny oderwany od rzeczywistosci, idealnie tam pasuje!!! Za 10 czy 15 lat to Ciebie juz w tym klubie nie bedzie, wiec o jakiej Ty Lidze mistrzow bredzisz chlopie??? Skoro czytasz komentarze to mozemy zrobic maly zaklad haha

obserwator 2019-11-07 23:48:34 13 3

LM ? WOW to trzeba najpierw w w ekstraklasie zostać kilka razy mistrzem Polski by jakoś przejść eliminacje i awansować budżet minimum 150 milionów ciekawe czy bedzie taki? czy tylko powieść fantastyczno bajkowa?? piłkarze tylko z zagranicy bo przecież nikt z wychowanków nie załapie się do LM a widzów ile przychodzi kilka tysięcy ? cóż może bedzie przychodzić ,na razie to daleko do tego ale że kiedyś było na meczu 4 tylko kibiców to nie wiedziałem toż to rekord światowy żadna wioska nie przebije tego .supero

beka 2019-11-07 23:53:26 17 4

4 kibiców na meczu ??? stalowcy to teraz cała Polska i świat bedą sie z tego śmiać każda wioska ma ich więcej ubaw i rechot.

ekspertos 2019-11-08 00:02:02 10 2

Na LM trzeba mieć stadion gdzie wy chcecie grać? w łodzi? nowy stadion musiał by powstać od podstaw a tego nie będzie nawet za 20 lat i nie wciskajcie że akademia to przyszłość bo do LM nikt się nie załapie a drużyna musiała by składać się z samych zagranicznych lub polskich piłkarzy z najwyższej półki więc ci z akademii nie wiem czy nawet na podawaczy by się załapali ...

~anonim 2019-11-08 00:19:26 22 3

Ufff, najważniejsze że trener zostaje, cała Sovia za Januszem!

Autor 2019-11-08 05:16:44 3 8

Panie Prezesie Wołowiec na trenera więcej zrobi dla Stali niż niedźwiedź.

Sir Zdzich 2019-11-08 05:17:28 4 0

Co tu robi Bonus BGC?

abraxas 2019-11-08 09:12:23 7 3

Z taką grą realizacja planów może się wydłużyć. Spadek bardzo realny.

do pejSa zota 2019-11-08 09:16:18 8 3

"Macie trenera wfiste" - jak widać nasz wuefista, który trzyma Resovię to na 1. miejscu, a jak nie, to w ścisłej czołówce, jest lepszy od trenera "profesjonalisty" mającego za sobą potężną kasę, dobre zaplecze, stadion miejski z którego korzysta jego klub na codzień i prezydenta Rzeszowa po swojej stronie, który rywalom przeszkadza a robi wszystko tylko dla jednego klubu. Tak więc lepszy nasz wuefista niz wasz "profesjonalista".

guzman! 2019-11-08 10:13:54 6 8

W RESOVIĘ TO MOŻE ZAINWESTOWAĆ CO NAJWYŻEJ CENOWA BOMBA :)))))) Banda przerzutów, róbcie tam rekord frekwencji na GKSie,może przyjdzie 2 tys ludzi czyli 1% mieszkańców Rzeszowa hahaha:)))))))))

stalowiec 2019-11-08 10:15:02 8 3

to za ro widze Neymara lub Ronaldo w Rzeszowie i czekamy na mistrza Polski a potem LM

do guzman 2019-11-08 10:20:02 10 5

u was wielka frekwencja 4 widzów na meczu 3 ligi buchacha jesteście już mistrzami propagandy Widzew i Legia już trzęsą portkami ze strachu przed faworytem LM

Leszek Szumid****a 2019-11-08 11:15:44 13 2

Temperatura niska a gość mówi jak by go ostro przygrzalo. :-)

STAL 2019-11-08 13:41:48 7 3

z*********y prezes najlepsza rzecz jaka mogła spotkać Stal to jest właśnie ten człowiek w tym sezonie atakujemy 6 miejsce :)

rzeszowianin 2019-11-08 13:57:20 5 4

Dziękujemy Prezesie. W życiu trzeba sobie stawiać najwyższe cele tylko w ten sposób osiąga się sukces. Cierpliwie budujmy wielką Stal

mar 2019-11-08 14:21:34 7 3

Prezesie - pożyjemy zobaczymy. Bo w życiu najważniejsze są marzenia. I trzeba je zrealizować. Powodzenia. A kocmołuchy z Wyspiańskiego niech sobie piszą co chcą.- Ich sprawa. Psy szczekają, karawana idzie dalej.

LOL 2019-11-08 15:20:48 9 1

4 kibiców na meczu stali ale BEKA ubaw po same uszy

~anonim 2019-11-08 15:22:26 8 2

Czy wywiad to część jakiejś terapii pana Rafała? Wierzymy, ze będzie dobrze i zdrowie wróci.

adas 2019-11-08 15:27:13 7 1

A ja 2 rok czekam na zasłużoną podwyżkę w pewnej firmie na F i doczekać się nie mogę. Chyba już wiem co się z nią stało. Byle do końca roku czas na poważniejszy podmiot i ludzi.

~anonim 2019-11-08 16:13:45 4 3

Resovie rozkupia po sezonie a większych kontraktów zawodnikom nie są w stanie zaproponować nie e to co Stal odezwie się klub który zaproponuje więcej to zawodnicy dadzą nogę z Wyspiańskiego a Resovia spadnie druga Garbarnia

~anonim 2019-11-08 16:49:08 6 6

A ja wam coś szczerze powiem!Kocham STAL a resovie mam w d*****e!I tyle w temacie!!!

bajeczka 2019-11-08 16:58:47 5 1

czyli trener ma pewna posade na 10-15 lat kiedy stal bedzie miała ogranych wychowanków którzy w LM beda wygrywać a tu Legia Widzew Lech itp do zera dostawać lanie od nowego mistrza ciekawa wizja dalekiej przyszłości

do bajeczka 2019-11-08 17:01:14 7 1

tylko trzeba jeszcze nowy stadion wybudować bo ten w europie bedzie straszył wyglądem i niespełni żadnych norm

GG 2019-11-08 18:23:45 1 1

Fatalne jak na budżet i zaplecze wyniki trzeba ratować wywiadami o LM?
Stalo przebudź się!!!

foka 2019-11-08 18:33:52 4 3

Z punktu widzenia biznesowego patrząc na obydwa rzeszowskie zespoły- ich wyniki, postawę i szybkie rokowania- to tylko chyba dziecko uwierzy, że wybór był trafny. No chyba, ze faktycznie jest projekt na 10 lat ale to by znaczyło że objawił się właśnie mesjasz- milioner rzeszowskiej piłki, oby! Powodzenia! jak mówia pożyjemy zobaczymy. Tym czasem ktoś kto da kase Resovii w przerwie będzie mogl ogladac swoje logo już niedługo w Polsacie na zywo.

PANIE PREZESIE 2019-11-08 19:37:44 8 2

Panie Prezesie zejdź pan na ziemię z tą ligą mistrzów infrastruktura sportowa leży i kwiczy a wy macie takie marzenia w dodatku w klubie założonym pod pręgierzem komuny gdzie większość klubów nosiło nazwę Stalin (Stal)

Rzeszów 2019-11-08 19:47:13 2 2

A kim Wy wszyscy jesteście jak nie wytworem.komunizmu jak nie Wy to Wasi rodzice cieszcie się z tego bo w innym przypadku te posty by były kółkami i krzyżykami Stał I Resovia ma swoich kibiców czas na to by szanować się a nie obrażać

tworki 2019-11-09 10:33:25 6 1

Godzina kocopolowo o lidze mistrzow i ekstraklasie, ale rownoczesnie twierdzenie ze nie "narzucamy sobie presji.

Klub budujemy w oparciu o wartosci: UCZCIWOSC, partnerstwo, pracowitosc. Jednoczesnie jednym z pierwszych posuniec jest rozmontowanie najgrozniejszego rywala do awansu Podhala. Wyjecie trenera, pilkarzy plus cyrk na mecz Motor- Podhale zrobiony przez arbitra, ktory okazal sie dobrym znajomym Rafcia.

Wiekszego miksu propagandy i hipokryzji nie widzialem.

Harry_Kane 2019-11-09 12:44:27 2 1

panie kalisz, w każdym meczu jesteście dużo lepsi od przeciwnika, gracie na miarę Ligi Mistrzów czy też Ligi Europy, Nic tylko gratulować. Proponuję założyć nowy kabaret z niedźwiedziem

Rocco Siffredi 2019-11-09 13:11:26 6 0

Rok 2025 Grupa śmierci Ligi Mistrzów :. FC Barcelona FC Liverpool. Paris Saint - Germain. Stal Rzeszów. :-)

antyMitoman 2019-11-09 13:36:26 2 0

Dobra, w jaki sposób ułatwia realizację celu prezesowi Kaliszowi ładowanie kasy w rozdęty do granic możliwości sztab, kontrakty i jakieś systemy statystyczne? Odpowiedź: Nie ułatwia, a wręcz przeszkadza bo i tak za te zabawki płaci Fibrain. Bez znaczenia czy będzie wynik sportowy czy też nie, dla różnych koleżków jest to spokojna przystań. U Grabowskiego i spółki nie ma medialnego show i bajdurzenia o Ligach Europy, ale za to jest wynik sportowy.

Grzesiek 2019-11-09 13:58:30 1 5

Najwecej do powiedzenia maja ci z osiedlowego klubiku w ktory nik nawet złotowy nie chce dac czemu sie dziwicie zaklamancy msciwusy zal d****y sciska najstarsi w polsce dobre ta data jest troche przesadzona ale zyjcie mazeniami
W Rzeszowie jest tylko Stal
Herb miasta to potwierdza Rzeszow Bialo Niebieska TWIERDZA
105 ?1905????1305????1909 ???? chyba resowia juz mieszka 1 byla to na bank

~anonim 2019-11-10 12:38:33 0 0

Proponuję spojrzeć nieco szerzej na akademię, inwestycje a efekt wynikowy na dziś. Nakłady finansowe super, trenerzy z całego kraju super, mnóstwo nowych młodych zawodników ściągniętych do klubu i SMS super, sponsorowane turnieje w kraju i zagranicą super, w żadnym roczniku nie awansowaliśmy do centralnych rozgrywek bo nie wygraliśmy lig podkarpackich, do tego sromotny spadek CLJ-15, wyniki juniorów starszych i młodszych z Resovia i Karpatami pomijam są dostępne na "łączy nas piłka" podobnie jak efekty końcowe trampkarzy. Rozgrywek dzieci nie bierzmy pod uwagę bo to zabawa póki co w wieku kilku lat.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij