https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-10-18 21:32:36

Obstawiaj mecze III i IV ligi. 20 zł za darmo i 100 zł bez ryzyka na start

Śledzisz mecze lokalnych trzecich i czwartych lig? Interesujesz się lokalnym piłkarskim podwórkiem? Zacznij na tym zarabiać.
 
Jeżeli żyjesz lokalnym futbolem i chciałbyś zarabiać na tym pieniądze - dobrze trafiłeś. Mecze III i IV ligi już od jakiegos czasu dostępne są w ofercie polskich, w pełni legalnie działających firm bukmacherskich. Jeżeli potrafisz przewidzieć wyniki meczów piłkarskich to dlaczego nie zacząć na tym zarabiać?
 
Jeżeli nie masz jeszcze konta w Fortunie  - warto je założyć. Na dobry początek dostaniesz kasę bez depozytu, więc jak tylko się zarejestrujesz możesz grać za darmo. Fortuna ma też dużo więcej ciekawych bonusów i już na start dostajesz dwukrotnie więcej na grę - nawet do 1000 zł.

Fortuna - promocje na start:

  1. 20 zł - bez depozytu

By otrzymać 20 zł za FREE na grę w Fortunie wystarczy założyć darmowe konto. Możecie to zrobić tutaj: założ darmowe konto w Fortunie. Po ukończeniu procesu rejestracji otrzymasz darmowe 20 PLN.
  1. 100 zł - pierwszy zakład bez ryzyka

Jeżeli zdecydujecie się na wpłatę własnych pieniędzy do Fortuny już na samym początku otrzymacie dodatkowy bonus. Wasz pierwszy zakład, do kwoty 100 PLN, będzie zakładem bez ryzyka. W przypadku przegranej - otrzymacie zwrot pieniędzy na Wasze konto gracza. Nic więc nie ryzykujecie!
  1. 1000 zł - bonus 100% od pierwszej wpłaty

Jeżeli zdecydujecie się na wpłatę pierwszych pieniędzy do Fortuny w ciągu 10 dni od rejestracji otrzymacie dodatkowe pieniądze - będzie to podwojenie kwoty depozytu - aż do 1000 zł.
 
By otrzymać ten bonus musisz jednak w ciągu 2 miesięcy (60 dni) zagrać za czterokrotność wpłaty (do obrotu zaliczane są zakłady z min 3 spotkaniami o łącznym kursie 1.90 lub wyższym).
 
Przykład? Wpłacacie 200 zł. Obstawiacie 8 zakładów po 100 zł każdy (zakładamy, że przynajmniej część wejdzie). Po dokonaniu tego obrotu dostajecie dodatkowe 200 zł na konto gracza.
 
Więcej szczegółów o promocjach w Fortunie znajdziecie tutaj: Odbierz 20 zł bez depozytu i zwrot 100 zł w przypadku przegranej!

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij