2019-10-18 18:10:01

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska bez argumentów w pojedynku z KS-em Wiązownica

Foto KS Wiązownica
KS Wiązownica potwierdziła że ich miejsce w ligowej tabeli nie jest dziełem przypadku i pewnie pokonała inną z czołowych ekip IV ligi podkarpackiej, drużynę Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska. Spotkanie zakończyło sie wynikiem 0-3. Dariusza Półkoszka dwukrotnie pokonał Karol Karólak, a trzecią bramkę niecodziennym trafieniem bezpośrednio z rzutu rożnego dorzucił Mateusz Lorenc.

Mimo iż obie ekipy przed pojedynkiem dzieliły zaledwie 3 punkty, na boisku różnica klas wydawała się być o wiele większa. Z pewnością spora w tym zasługa, plagi kontuzji która od kilku meczy nęka drużynę Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska, przez co kadra którą dysponuje Wojciech Kogut uległa sporej redukcji.

Drużyna KS Wiązownica od pierwszych minut pojedynku nakreślała że celem w tym spotkaniu będzie rehabilitacja za ubiegłotygodnioą derbową porażkę z JKS Jarosław i wywiezienie z Targowisk pełnej puli punktów.

Wynik spotkania w 28 minucie otworzył Karol Karólak, który otrzymał idealne podanie w okolicy 5 metra po którym nie pozstało mu nic innego jak obrócić się i zmusić Dariusza Półkoszka do kapitulacji.

Zaledwie 10 minut później bardzo bliski podwyższenia był grający trener ekipy z Wiązownicy Valerij Sokolenko, lecz tym razem idealnym refelksem popisał się Półkoszek.

W drużynie z Targowisk gołym okiem widać było brak jakości w grze, oraz sporą zadyszkę co znacznie utrudniało jakiekolwiek próby zagrożenia bramce rywala.

Druga bramka w tym pojedynku padla na 18 minut przed zakończeniem spotkania a na listę strzelców po strzale głową ponownie wpisuje się Karol Karólak.

Zaledwie dwie minuty później publika zgromadzona na stadionie w Targowiskach była świadkami dośc niecodziennej sytuacji kiedy to Kacper Rop po uderzeniu z rzutu rożnego skierował piłkę bezpośrednio do bramki gospodarzy.

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 0-3 KS Wiązownica

0-1 Karol Karólak (28)
0-2 Karol Karólak (72)
0-3 Kacper Rop (74)

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska: Pólkoszek - Wilk, Stanisz, Groborz, Dobrzański, Kasperkowicz, Penar, Macnar, Kubal, Chmielowski, Borowczyk

KS Wiązownica: Słysz - Telega, Sokolenko, Gil R, Lorenc, Szafar, Gil A, Rop, Karólak, Gliniak, Bałanda