2019-10-19 16:57:54

Polonia Przemyśl lepsza od Stali II Mielec

fot archiwum
Polonia Przemyśl pewnie pokonała Stal II Mielec w meczu 13. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Na pierwszą bramkę w tym spotkaniu kibice czekać musieli aż do 57. minuty. Właśnie wtedy, po wrzutce z rzutu rożnego i niepewnej interwencji mieleckiej obrony, do piłki dopadł Jacek Broda i płaskim uderzeniem dał prowadzenie Polonii Przemyśl.

Gola na 2-0 padł z rzutu karnego na pięć minut przed końcem spotkania. W polu karnym faulowany był Paweł Piątek, który chwilę później sam zamienił "jedenastkę" na gola.

Dla Polonii Przemyśl było to trzecie zwycięstwo z rzędu. Stal II Mielec natomiast przegrała po raz trzeci w ostatnich pięciu meczach.

1-0 Jacek Broda (57)
2-0 Paweł Piątek (85-karny)