https://www.dikyspray.pl/


2019-10-19 10:43:16

Łukasz Janoszka, strzelec jednej z bramek dla Stali Mielec: "Poprawiliśmy skuteczność"

Na zdjęciu Łukasz Janoszka (fot. youtube.com / PGE FKS STAL MIELEC)
Na zdjęciu Łukasz Janoszka (fot. youtube.com / PGE FKS STAL MIELEC)
Poprawiliśmy skuteczność. Zaczęliśmy wykorzystywać sytuacje, których wcześniej nie zamienialiśmy na bramki - powiedział Łukasz Janoszka z PGE Stali Mielec po piątkowej wygranej z Sandecją Nowy Sącz 5-1.
 
- Mecz nie zaczął się po naszej myśli - stwierdził Łukasz Janoszka w pomeczowym wywiadzie.
 
- Wiedzieliśmy, że drużyna Sandecji jest groźna z kontrakatów i wykorzystała to, bo z takiego kontrataku straciliśmy bramkę.
 
- Na całe szczęście udało się to wszystko odrobić. Myślę, że z przebiegu całego meczu byliśmy zespołem lepszym. Zasłużyliśmy na to zwycięstwo i fajnie, że było tak okazałe - dodał Janoszka, który był autorem bramki na 1-1. Ostatecznie PGE FKS Stal Mielec pokonała Sandecję Nowy Sącz aż 5-1.
 
Łukasz Janoszka zapytany o to, co zmieniło się w grze mielczan powiedział krótko.
  
- Wreszcie zaczęliśmy wykorzystywać sytuacje, które stważamy. We wcześniejszych meczach też je mieliśmy, ale po prostu nie zamienialiśmy ich na bramki. Jedyna różnica jest taka, że poprawiliśmy skuteczność - zakończył.

--> OBSTAWIAJ MECZE PODKARPACKICH DRUŻYN I ODBIERZ 20 ZŁ ZA DARMO


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij