https://www.dikyspray.pl/


2019-10-13 19:21:43

ZKS Stal Stalowa Wola wysoko przegrała z KKS-em Tur Bielsk Podlaski

Stal wysoko przegrała w Bielsku Podlaskim (fot. Radosław Kuśmierz)
Stal wysoko przegrała w Bielsku Podlaskim (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Bogdana Pamuły nie mogą zaliczyć początku sezonu na drugoligowych parkietach do udanych. Stal przegrała trzecie spotkanie z rzędu.
 
Tur Bielsk Podlaski od początku spotkania ze Stalą Stalowa Wola, był stroną dominującą i błyskawicznie zyskał dziesięciopunktową przewagę. Goście starali się jednak nawiązać walkę, lecz zawodnicy dowodzeni przez Kamila Zakrzewskiego nic sobie z tego nie robili.
 
Miejscowi wypunktowali Stalówkę i po pierwszej kwarcie Tur prowadził 35-19. W drugiej części gry było o wiele gorzej, bowiem drużyna z Bielska Podlaskiego wciąż napierała i powiększała dorobek punktowy. Zielono-czarni nie mieli zbyt wiele do powiedzenia i w drugiej kwarcie zdołała zdobyć zaledwie dziewięć punktów.
 
Gospodarze po zmianie stron wciąż dominowali, jednak już nie z taką siłą rażenia. Stal zaś zaczęła zdobywać coraz więcej punktów, lecz na nic to się zdało, bowiem Tur nadal przeważał i do ostatniej części gry przystępował z prawie czterdziestopunktową zaliczką.
 
W ostatniej kwarcie drużyna z Bielska Podlaskiego wciąż punktowała zielono-czarnych i ostatecznie zdobyła w niej 30 punktów. Stal próbowała nawiązać walkę, jednak ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 110-62.
 
KKS Tur Bielsk Podlaski - ZKS Stal Stalowa Wola 110-62 (35-19, 24-9, 21-15, 30-19)
 
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski: Jakub Nieściór 9, Mateusz Bębeniec 5, Bartłomiej Wróblewski 14, Łukasz Kuczyński 16, Rafał Król 13, Rafał Stefanik 13, Tomasz Pisarczyk 4, Patryk Milewski 19, Aaron Weres 3, Marcin Marczuk 14
 
ZKS Stal Stalowa Wola: Jacek Buczek 0, Maciej Pietras 2, Damian Tabor 14, Mateusz Łubuda 12, Kacper Bejnar 10, Konrad Nowik 6, Karol Kindlik 9, Szymon Seimbida 0, Andrzej Nowak 5, Aleksander Jadaś 4
 
Sędziowali: Mateusz Tychowski, Bartosz Żółtowski
 
Komisarz: Tadeusz Pszczoła

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij