http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-10-14 11:06:10

Klasa O Stalowa Wola: Sokół Nisko zremisował z Bukową Jastkowice [Podsumowanie 11. kolejki]

Sokół Nisko ugrał punkt w Jastkowicach (fot. Radosław Kuśmierz)
Sokół Nisko ugrał punkt w Jastkowicach (fot. Radosław Kuśmierz)
Za nami jedenasta seria gier w stalowowolskiej okręgówce. Bukowa Jastkowice postawiła się drużynie z Niska. Sokół Kamień dzięki wygranej zrównał się punktami z liderem.
 
Rezerwy Siarki Tarnobrzeg rozbiły Słowianina Grębów aż 5-0. Gole dla tarnobrzeskiej drużyny zdobywali Oliwer Kowalik, Paweł Mróz, Luigi Dapollonio, Patryk Wdowiak oraz Mateusz Wawrylak.
 
Pogoń Leżajsk podzieliła się punktami z LKS-em Brzyska Wola. Goście na prowadzenie wyszli w 9. minucie, a na listę strzelców wpisał się Daniel Kaczmarczyk. Piwosze do wyrównania doprowadzili jeszcze przed przerwą, a do siatki w 40. minucie trafił Arkadiusz Drożdżal, ustalając tym samym wynik spotkania.
 
ŁKS Łowisko ograł Sokoła Sokolniki. Jako pierwsi w tym meczu do siatki trafili gospodarze, a miało to miejsce w 43. minucie, a z gola cieszył się Tomasz Olko. Pięć minut po zmianie stron do wyrównania doprowadził Mikołaj Muniak. Ostatnie słowo należało jednak do drużyny z Łowiska, która w 86. minucie za sprawą Krzysztofa Sochy ustaliła wynik meczu.
 
Sokół Kamień skromnie pokonał Stal Gorzyce, a jedynego gola zdobył Grzegorz Woźniak w 82. minucie z rzutu karnego.
 
Bukowa Jastkowice podzieliła się punktami z Sokołem Nisko. Wynik spotkania już w 5. minucie otworzył Paweł Kaczmarczyk. Wyrównanie padło jeszcze przed przerwą, a z gola w 36. minucie cieszył się niezawodny w tym sezonie Wojciech Tyczyński.
 
 
1-0 Paweł Kaczmarczyk (5)
1-1 Wojciech Tyczyński (36)

Wyniki meczów 11. kolejki:

 

Tabela klasy O Stalowa Wola:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij