https://www.dikyspray.pl/


2019-10-04 13:14:00

Bogusław Wyparło trenerem bramkarzy w PGE Stali Mielec

Podobne tematy PGE Stal Mielec 1 liga
Bogusław Wyparło wrócił do sztabu szkoleniowego PGE Stali Mielec.
Bogusław Wyparło wrócił do sztabu szkoleniowego PGE Stali Mielec.
Bogusław Wyparło dołączył do nowego sztabu szkoleniowego PGE Stali Mielec. 44-latek będzie trenerem bramkarzy pierwszoligowca.
 
Dariusz Marzec skompletował swój sztab szkoleniowy, który będzie mu pomagał w pracy z PGE Stalą Mielec. Nowym trenerem bramkarzy został Bogusław Wyparło. Jak już informowaliśmy do Stali dołączyli Dawid Zajączkowski oraz Janusz Świerad. Skład sztabu uzupełnia Damian Skiba, który prowadzi czwartoligowe rezerwy mieleckiego klubu.
 
Bogusław Wyparło w przeszłości był już trenerem bramkarzy w PGE Stali Mielec. Popularny "Bodzio W" posiada uprawnienia UEFA goalkeeper PRO. Ponadto jest dyrektorem Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec i członkiem zarządu Klubu.
 
Zajączkowski będzie odpowiedzialny za analitykę. Posiada licencję UEFA C. Wcześniej współpracował z Adamem Nawałką w Wiśle Kraków, Górniku Zabrze oraz Reprezentacji Polski.
 
Natomiast Świerad posiada licencję UEFA Pro. Przez wiele lat tworzył sztab Sandecji Nowy Sącz. W grudniu 2017 roku prowadził Sandecję w Ekstraklasie.
 
Damian Skiba jest wychowankiem Stali Mielec. 30-latek posiada licencję UEFA A.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

witam 2019-10-04 21:39:54 3 1

pan Świerad naprawdę swietny fachowiec,bardzo lubiany w SANDECJI oraz przez społeczność około klubowa.BIODZIO W to...chyba tego jegomościa reklamować nie trzeba....dlamnie to taki prawdziwy kozak w bramce-minionych lat,fajny oraz sympatyczny gość w pracy oraz poza nią .zmontowano fajną ekipe.powodzenia panowie

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij