https://www.dikyspray.pl/


2019-10-04 10:46:41

Kary dla Wisłoki Dębica i Hutnika Kraków

Zarówno Hutnik jak i Wisłoka otrzymali kary (fot. Andrzej Banas)
Zarówno Hutnik jak i Wisłoka otrzymali kary (fot. Andrzej Banas)
W środę miało miejsce posiedzenie Wydziału Dyscypliny Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Kary otrzymała zarówno Wisłoka jak i Hutnik.
 
Niedzielny mecz Hutnika Kraków z Wisłoką Dębica na Suchych Stawach nie miał pozytywnych oddźwięków. Nie mowa tu o bezbramkowym remisie, a o zniszczeniach jakie zostały dokonane na stadionie w Nowej Hucie.
 
Po meczu od razu można było spodziewać się kar od Wydziału Dyscypliny Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, który obradował w środę. Decyzją komisji, ukarane zostały zarówno Wisłoka jak i Hutnik.

 
Krakowski klub za brak zapewnienia porządku i bezpieczeństwa, został zobowiązany do rozegrania dwóch najbliższych meczów bez udziału publiczności. Biało-zieloni zaś otrzymali zakaz wyjazdów zorganizowanych grup kibiców na dwa najbliższe mecze piłkarskie. Dębicki klub ponadto jest zobowiązany do naprawy szkody przez klub, w wyniku uszkodzenia mienia Hutnika Kraków.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij