https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-10-03 17:22:00

Trwa nabór do redakcji PodkarpacieLIVE.pl. Zgłoś się!

Redakcja serwisu PodkarpacieLIVE rozpoczyna nabór. Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną, interesujesz się sportem w województwie podkarpackim i chcesz nam pomóc w budowaniu największego serwisu internetowego w regionie - zapraszamy.
 
Jak zapewne zauważyliście pojawia się u nas co raz więcej informacji wykraczających poza piłkę nożną. Staramy się pisać o żużlu, siatkówce, koszykówce, futsalu i innych rzeczach, które dzieją się w sporcie w województwie podkarpackim. Przy piłce nożnej zresztą również przyda się nam pomoc ;) W związku z tym otwieramy rekrutację, aby informacje te były jeszcze szybsze i jeszcze bardziej dokładne.
 
Wiekszość pracy u nas odbywa się w weekendy. Szukamy, więc osób które mogą poswięcić swój czas w sobotę i niedzielę. Od kandydatów nie jest wymagamy doświadczenia w pracy w mediach czy wiedza techniczna.
 
Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany wyślij maila na adres kontakt@podkarpacielive.pl

W mailu napisz swoję imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, rok urodzenia oraz miasto zamieszkania. Napisz także czym się kierowałeś zgłaszając się do nas, jakie umiejętności możesz zaoferować jako przyszły redaktor. Opisz jak wygląda Twoja dyspozycyjność i czym aktualnie się zajmujesz (szkoła, studia, praca i ew. inne stałe zajęcia) oraz wymień ewentualnie doświadczenie.
 
Na obecną chwilę nie poszukujemy reporterów czy korespondentów na meczach, tylko osoby do pisania tekstów oraz ich redagowania.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

UT PL 2019-10-05 10:58:55 3 0

Wymagania : Kochać Stal , Karpaty itp. wynalazki nie kochać Resovii itp. :)))))

mieli 2019-10-05 11:24:05 2 0

zmiencie serwer bo czasem przycina

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij