https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-10-04 10:11:26

4 liga podkarpacka: Watkem Korona Rzeszów pojedzie do Jarosławia na mecz JKS-em. Błękitni Ropczyce zagrają u siebie z Piastem Tuczempy [Zapowiedź 11.kolejki]

Drużyna JKS-u Jarosław powalczy o punkty u siebie z Watkem Koroną Rzeszów. Foto. JKS Jarosław
Drużyna JKS-u Jarosław powalczy o punkty u siebie z Watkem Koroną Rzeszów. Foto. JKS Jarosław
Już w piątek rusza 11 seria gier w 4 lidze podkarpackiej, najciekawiej zapowiadają się starcia JKS-u Jarosław z Watkem Koroną Rzeszów oraz sąsiadów w tabeli KS Piast Tuczempy z Błękitnymi Ropczyce. 
 
Kolejkę rozpocznie piątkowe starcie Ekoballu Stali Sanok ze Stalą II Mielec. Obie drużyny swoje ostatnie mecze przegrały 1:2, co z pewnością sprawi, że w tym spotkaniu nie zabraknie emocji i walki do ostatniej minuty, Sanoczanie chcieliby wejść do pierwszej dziesiątki w tabeli, zaś Stal nie może pozwolić sobie na kolejną porażkę, która powiększyłaby ich stratę do czołówki. My w tym meczu typujemy remis.
 
TYP PODKARPACIELIVE X
 
Polonia Przemyśl zmierzy się z KS Wiązownica. "Przemyska Barcelonka" staję przed arcytrudnym zadaniem, bo przed nimi rozpędzona drużyna Valeriyego Sokolenki, która z pewnością do Przemyśla jedzie po 3 punkty. Zadanie wydaję się nie być niezwykle trudne, gdyż Polonia zajmuje 13. miejsce w tabeli, a u siebie w tym sezonie wygrała zaledwie 1 mecz. 
 
 
TYP PODKARPACIELIVE 2 
 
Do Boguchwały przyjedzie borykająca się z problemami Stal II Stalowa Wola, która w ostatniej kolejce przegrała u siebie z Wisłokiem Wiśniowa, aż 1:6. To z pewnością nie budzi dobrych nadziei na najbliższy mecz. Zdecydowanym faworytem tego starcia będzie Izolator Boguchwała.
 
TYP PODKARPACIELIVE 1 
 
Czwartym meczem w tej kolejce będzie pojedynek sąsiadów w tabeli. Podbudowani wygraną przed tygodniem z rezerwami Stali Mielec, Błękitni Ropczyce zagrają u siebie z będącym w tabeli tuż nad nimi KS Piast Tuczempy. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bo zarówno Ropczyczanie grają dobrze u siebie, jak i zawodnicy z Tuczemp potrafią napsuć rywalowi krwi grając na wyjeździe. 
 
TYP PODKARPCIE LIVE X  
 
Najciekawiej zapowiadającym się starciem 11. kolejki 4 ligi podkarpackiej jest starcie JKS-u Jarosław z Watkem Koroną Rzeszów. Obie drużyny wygrały swój ostatni ligowy mecz. Ekipa z Załęża bez wątpienia do Jarosławia pojedzie po 3 punkty, gdyż nie chce tracić punktów do lidera. Podopieczni Pawła Załogi, jednak tanio skóry nie sprzedadzą, co zapowiada nam duże emocje w tym spotkaniu. 
 
TYP PODKARPACIE LIVE X
 
W Dębicy Igloopol podejmie zespół Sokoła Kolbuszowa Dolna. Gospodarze po ostatnich dwóch ligowach remisach 0:0, w tym meczu muszą szukać bramek. Okazja do tego jest bardzo dobra, bo rywal z Kolbuszowej w ostatnich meczach bramek traci sporo. 
 
TYP PODKARPACIE LIVE 1 
 
W niedzielę o 15 w Wiśniowej, będący w świetnych humorach po ostatniej wygranej Wisłok zmierzy się z czerwoną latarnią ligi MKS Start Pruchnik. Wydaję się, że dla Wisłoka Wiśniowa powinno to być lekkie i gładkie zwycięstwo. My stawiamy właśnie na wygraną podopiecznych Krzysztofa Koraba.
 
TYP PODKARPACIE LIVE 1 
 
Karpaty Krosno, które od 3 meczów ligowych nie strzeliły bramki, jadą jej szukać do Pilzna. Legion w ostanim spotkaniu straciło ich aż cztery. Obie drużyny są w strefie spadkowej i ten mecz to świetna okazja dla obu drużyn na zdobycie cennych oczek w walce o ligowy byt. 
 
TYP PODKARPACIELIVE 1 
 
Kolejkę zakończy starcie beniaminków tego sezonu, Partyzant MAL-BUD1 Targowiska podejmie u siebie Głogovię Głogów Małopolski. Gospodarze w ten sezon weszli bardzo mocno, bo obecnie zajmują 3 lokatę w tabeli. Przed zawodnikami Adama Wałczyka szykuję się ciężka przeprawa.
 
TYP PODKARPACIELIVE 1
 

Wyniki meczów 11. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

wszyscy skauci na mecz 2019-10-04 15:02:33 6 2

W Pilźnie hit kolejki lider miejscowy Leg i on spotka się z wiceliderem Karpatami Krosno. Oba zespoły walczą o awans do 5 ligi

Teraz My .he 2019-10-04 10:35:16 2 3

Kandydat do awansu mega mocne Morsy ograją łatwo Kolbuszową dolną. Mamy pakę zgraną która gra ładną piłkę. IGLOOOPOLu nasz pokaż jak grasz ....

wszyscy skauci na mecz 2019-10-04 15:02:33 6 2

W Pilźnie hit kolejki lider miejscowy Leg i on spotka się z wiceliderem Karpatami Krosno. Oba zespoły walczą o awans do 5 ligi

~anonim 2019-10-04 23:51:35 1 1

Taaa....Faktycznie,Igloopol jest MEGA mocny-na 10 meczów wygrali...3....Klękajcie narody...

mixer 2019-10-05 11:01:12 3 0

JKS bez Pawlaka i Oziębły to nie ma szans na wygraną , remis to będzie cud :)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij