http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-10-03 09:20:00

Okręgowy Puchar Polski: Wólczanka Wólka Pełkińska i Sokół Sieniawa są w finale!

fot. archiwum
fot. archiwum
Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała JKS Jarosław, a Sokół Sieniawa Orzeł Przeworsk. Obie ekipy spotkają się na wiosnę w finale Okręgowego Pucharu Polski.
 
JKS Jarosław prowadził w meczu z Wólczanką Wólka Pełkińska. Ekipa gospodarzy zdobyła bramkę z rzutu karnego. Wykonawcą "jedenastki" był Sebastian Pawlak. Mecz do tego momentu był wyrównany, obie ekipy miały swoje szasne. Zaledwie sześć minut później do wyrównania doprowadził Dawid Olejarka. Po tym wydarzeniu Marcin Wołowiec zdecydował się na pięć zmian. Zwycięską bramkę dla ekipy z Wólki Pełkińskiej zdobył siedem minut przed końcem meczu Kamil Matofij z rzutu karnego.

JKS Jarosław - Wólczanka Wólka Pełkińska 1-2 (0-0)

1-0 Sebastian Pawlak (55-rzut karny)
1-1 Dawid Olejarka (61)
1-2 Kamil Matofij (83-rzut karny)
 
Sokół Sieniawa nie bez problemów pokonał Orzeł Przeworsk. Obie ekipy dzieli aż dwie klasy rozgrywkowe, ale na boisku nie było to aż tak widoczne. Nie mniej po kwadransie gry na prowadzenie gości wyprowadził Dominik Ochał. Dziesięć minut po przerwie Dawid Burka podwyższył prowadzenie podopiecznych Ryszarda Kuźmy. W 71. minucie kontaktową bramkę zdobył Hubert Bednarz. Na nic więcej nie było stać ekipy występującej na co dzień w Klasie O. Finał Okręgowego Pucharu Polski odbędzie się na wiosnę.

Orzeł Przeworsk - Sokół Sieniawa 1-2 (0-1)

0-1 Dominik Ochał (15)
0-2 Dawid Burka (55)
1-2 Hubert Bednarz (71)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij