http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-10-03 12:07:00

Wilki Krosno czekają na proces licencyjny. Sezon 2019 został zamknięty

fot. Wilki Krosno
fot. Wilki Krosno
Wilki Krosno dokonały zamknięcia sezonu 2019. Działacze klubu z Krosna ze spokojem czekają na rozpoczęcia procesu licencyjnego Polskiego Związku Motorowego, który ma się odbyć w połowie listopada.
 
Wilki Krosno zrealizowały dwa cele postawione przed sezonem 2019. Zespół zakwalifikował się do fazy play-off, w której przegrał z późniejszym triumfatorem 2 ligi żużlowej, Polonią Bydgoszcz oraz rozliczył się z wszystkich należności.
 
- Zamknęliśmy sezon na zero i to nas bardzo cieszy. Zrealizowaliśmy tym samym najważniejszy cel na rok 2019 obok wyniku sportowego i awansu do fazy finałowej. Dodatkowo przed kilkoma dniami złożyliśmy już w urzędzie miasta rozliczenie dotacji na ten rok dla naszego klubu. Z wszystkimi innymi kontrahentami rozliczamy się na bieżąco. To priorytet w naszych działaniach - poinformował prezes Wilków Krosno, Grzegorz Leśniak cytowany przez oficjalną stronę klubu.
 
Klub z Krosna również już jest po rozmowach z Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Wilki Krosno przygotowały wszystkie dokumenty wraz z wnioskiem o start w sezonie 2020.
 
- Poprosiliśmy również w Urzędzie Skarbowym oraz w ZUS o zaświadczenia o niezaleganiu, otrzymaliśmy takowe i tu również wszystko się zgadza. Te dokumenty są już zatem gotowe do złożenia w okresie licencyjnym razem z wnioskiem o start w lidze. Ten fakt cieszy bo możemy skupić się już na budowie budżetu i następnie kadry drużyny na rozgrywki 2020. Zachęcamy wszystkich partnerów do współpracy, chcemy by Wilki realizując swoją strategię budowały coraz mocniejszy żużlowy ośrodek - kończy sternik Wilków.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij