http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-10-03 10:38:00

Grzegorz Tomasiewicz, pomocnik PGE Stali Mielec: "Musimy się przygotować na bardzo ciężki fizycznie mecz"

Grzegorz Tomasiewicz jest pełen optymizmu przed meczem z GKS Jastrzębie. (fot. Stal Mielec)
Grzegorz Tomasiewicz jest pełen optymizmu przed meczem z GKS Jastrzębie. (fot. Stal Mielec)
PGE Stal Mielec zagra z GKS-em Jastrzębie. Zobaczcie co przed tym pojedynkiem powiedział pomocnik Stali, Grzegorz Tomasiewicz.
 
- Fizycznie jesteśmy od samego początku dobrze przygotowani. Nie możemy na to narzekać. Mecz w Radomiu nie wyglądał tak jak powinien i mamy tego świadomość. Nas też nie zadowala powrót z zerowym dorobkiem punktowym - powiedział Grzegorz Tomasiewicz.
 
Zawodnik mieleckiej Stali uważa, że to będzie ciężki mecz. Jest również pełen podziwu dla ekipy, która będąc beniaminkiem w poprzednim sezonie zajęła wysokie miejsce na zakończenie Fortuna 1 ligi.
 
- W każdym meczu w lidze trzeba biegać. To jest podstawa. Wiemy, że GKS Jastrzębie jest bardzo dobrze zorganizowane. Udowodnili to w zeszłym sezonie, kiedy jako beniaminek zajęli bardzo wysoką pozycję w lidze. Trener Jarosław Skrobacz robi tam bardzo dobrą robotę. Musimy się przygotować na bardzo ciężki fizycznie mecz - zakończył pomocnik PGE Stali Mielec.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij