http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-09-30 14:51:31

Klasa O Rzeszów: Rezerwy Resovii przegrały w Malawie [Podsumowanie 10. kolejki]

Drugi garnitur Pasiaków uległ Strumykowi Malawa (fot. archiwum)
Drugi garnitur Pasiaków uległ Strumykowi Malawa (fot. archiwum)
Za nami kolejna seria gier w rzeszowskiej okręgówce. Lider rozgrywek z Soniny pokonał Jedność. Drugi garnitur Pasiaków przegrał ze Strumykiem.
 
Rezerwy Stali Rzeszów mimo że jako pierwsze wyszły na prowadzenie po golu Piotra Budy w 20. minucie, to ostatecznie przegrały sensacyjnie z Orłem Wólka Niedźwiedzka. Goście zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą, a do siatki trafił Wiktor Śliz. Po zmianie stron padła jeszcze jedna bramka, której autorem był Tomasz Szwaja w 83. minucie.
 
Stal Łańcut skromnie pokonała Błękit Żołynia, a jedynego gola zdobył grający trener beniaminka, Kamil Drob.
 
Ekipa KS-u Stobierna po wyjazdowej wygranej nad Bratkiem Bratkowice awansowała na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Jako pierwsi prowadzili podopieczni Rafała Twardowskiego, którzy w 28. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Pawła Hejninga. Goście jeszcze przed przerwą wyrównali, a z gola w 43. minucie zdobył Łukasz Lepionka. Ten sam zawodnik zdobył jeszcze jedną bramką, która padła w 79. minucie.
 
Aktualny lider rozgrywek, Sawa Sonina ograła Jedność Niechobrz. Gole padały dopiero w drugiej odsłonie. W 58. minucie wynik spotkania otworzył grający trener Sawy, Bartosz Madeja. Rezultat spotkania na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił Jakub Baran.
 
Strumyk Malawa skromnie pokonał drugą drużynę Resovii. Jedyny gol w tym spotkaniu padł w samej końcówce, a konkretnie w 88. minucie, kiedy to do siatki trafił Dominik Kwolczak.
 
 
1-0 Dominik Kwolczak (88)

Wyniki meczów 10. kolejki:

 

Tabela klasy O Rzeszów:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij