http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-09-30 15:29:45

Klasa O Jarosław: LKS Skołoszów rozbił w derbach MKS Radymno [Podsumowanie 8. kolejki]

LKS Skołoszów (złote koszulki) pewnie pokonał zespół z Radymna (fot. Adrianna Popkiewicz)
LKS Skołoszów (złote koszulki) pewnie pokonał zespół z Radymna (fot. Adrianna Popkiewicz)
Za nami kolejna seria gier w jarosławskiej, gdzie Orzeł po raz kolejny rozbił swojego rywala. W derbach LKS Skołoszów zagrał na szóstkę z MKS-em Radymno.
 
Pierwszej porażki w sezonie, a zarazem bardzo dotkliwej doznał Płomień Morawsko, który uległ na wyjeździe MKS-owi Kańczuga. Miejscowi do przerwy prowadzili 1-0, za sprawą Daniela Ostrzywilka. Po przerwie zespół z Kańczugi dołożył jeszcze trzy gole, a na listę strzelców wpisali się Marcin Piątek, Edwin Struś oraz Dawid Dziedzic.
 
Granica Stubno skromnie pokonał Motor Grochowce, a jedyny gol padł w 8. minucie po strzale Tomasza Harłacza.
 
Pogoń-Sokół Lubaczów pewnie wygrał z Roztoczem Narol po bramkach Radosława Hojdaka, Konrada Wójtowicza oraz samobójczej Norberta Raczkiewicza.
 
Orzeł Przeworsk był bezlitosny dla GKS-u Orły. Spadkowicz z czwartej ligi do przerwy prowadził 3-0, a dublet na swoim koncie zapisał Hubert Bednarz, a ponadto do siatki trafił Piotr Boratyn. Ten sam zawodnik po zmianie stron jeszcze raz wpisał się na listę strzelców. Orzeł w drugiej odsłonie w sumie strzelił cztery gole, w tym dwa były autorstwa Dawida Czyrnego, a jedno trafienie należało jeszcze do Macieja Lecha. Gości stać było jedynie na honorowe trafienie, które padło po strzale Huberta Juchy.
 
LKS Skołoszów w meczu derbowym rozbił MKS Radymno. Hat-tricka dla drużyny prowadzonej przez Łukasza Laskę ustrzelił Wojciech Pilawa, wobec czego gospodarze do przerwy prowadzili 3-0. Drugą odsłonę lepiej zaczął outsider z Radymna, który w 56. minucie po bramce Krystiana Suchego zmniejszył straty. Nie pomogło to jednak gościom, którzy stracili po zmianie stron trzy gole po strzałach Pawła Czerwińskiego, Damiana Buczkowskiego oraz Patryka Brody.
 
 
1-0 Wojciech Pilawa (14)
2-0 Wojciech Pilawa (39)
3-0 Wojciech Pilawa (42)
3-1 Krystian Suchy (56)
4-1 Paweł Czerwiński (65)
5-1 Damian Buczkowski (73)
6-1 Patryk Broda (90)
 

Wyniki meczów 8. kolejki:

 

Tabela klasy O Jarosław:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

konefał 2019-09-30 16:36:37 2 1

Bravo Czuwaj !!!

abraxas 2019-10-01 11:18:25 1 0

W Radymnie to chyba trampkarze grają ?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij