2019-08-19 11:58:41

Klasa O Stalowa Wola: Mocne wejście Transdzwigu Stale [Podsumowanie 3. kolejki]

Transdźwig Stale pewnie pokonał LKS Brzyska Wola (fot. ITV Wisła)
Beniaminek z przytupem wszedł w rozgrywki stalowowolskiej okręgówki i w swoim drugim meczu rozgromił drużynę z Brzyskiej Woli. Srogie lanie dostały rezerwy Siarki.

Stal Gorzyce tylko zremisowała z ŁKS-em Łowisko. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, a do siatki w 62. minucie trafił Tomasz Olko. Spadkowicz z czwartej ligi wyrównał w 87. minucie za sprawą Adriana Dumy.

Sokół Kamień pokonał Słowianina Grębów po bramkach Tomasza Konefała i Mariusza Sochy.

LZS Ździary rozbił rezerwy Siarki Tarnobrzeg. Gospodarze do przerwy prowadzili już 4-0, a hat-tricka skompletował Wojciech Sobiło. Ponadto na listę strzelców wpisał się Juliusz Cupak w 43. minucie. Podopieczni Pawła Szafrana w drugiej połowie dołożyli jeszcze jednego gola, którego autorem był Piotr Wojtas.

Transdźwig Stale rozgromił drużynę LKS-u Brzyska Wola. Beniaminek na prowadzenie wyszedł już w 2. minucie, a do siatki trafił Przemysław Stąporski. Ten sam piłkarz jeszcze raz w pierwszej części meczu wpisał się na listę strzelców, a miało to miejsce w 39. minucie. Po przerwie gospodarze zdobyli jeszcze cztery gole, autorstwa Mirosława Kabaty, Marcina Szesera, Przemysława Stąporskiego i Jakuba Rzepieli.

1-0 Przemysław Stąporski (2)
2-0 Przemysław Stąporski (39)
3-0 Mirosław Kabata (48)
4-0 Marcin Szeser (57)
5-0 Przemysław Stąporski (71)
6-0 Jakub Rzepiela (74)