https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-08-19 12:52:14

Klasa O Rzeszów: Sokół Sokołów Małopolski znalazł sposób na Crasnovie Krasne [Podsumowanie 3. kolejki]

Sokół pokonał na wyjeździe Crasnovie (fot. archiwum)
Sokół pokonał na wyjeździe Crasnovie (fot. archiwum)
Wicemistrz rzeszowskiej okręgówki minonego sezonu znalazl sposób na Crasnovie Crasne. Drugi zespół Pasiaków zagrał pierwszy mecz w sezonie i pokonał Błażowiankę.
 
Strumyk Malawa zremisował ze Stalą Łańcut. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 8. minucie, a do siatki trafił Michał Skowronek. Beniaminek doprowadził do wyrównania w 33. minucie po bramce Kamila Droba, a ten ustalił wynik meczu.
 
Bratek Bratkowice uległ "dwójce" Stali Rzeszów, choć do przerwy prowadził po golu Krystiana Hejniga. Po przerwie rzeszowianie zdybyli cztery gole, w tym dwa autorstwa Kacpra Pieniążka, a ponadto do siatki trafiali także Rafał Wałas i Maksymilian Suknarowski. Gospodarze odpowiedzieli golem Michała Bednarza w 88. minucie.
 
Drugi garnitur Apklan Resovii rozgromił Błażowiankę Błażowa, a gole dla Pasiaków zdobywali Mateusz Kantor, Kacper Bomba i Bartłomiej Makowski.
 
Crasnovia Krasne przegrała z Sokołem Sokołów Małopolski po bramkach Huberta Serwatki i Michała Urama.
 
0-1 Hubert Serwatka (32)
0-2 Michał Uram (60)

Wyniki meczów 3. kolejki:

 

Tabela klasy O Rzeszów:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij