2019-05-29 19:55:44

Wysoka wygrana w Przeworsku. Orzeł Przeworsk pewnie pokonał Sokół Kolbuszowa Dolna

( fot. Natalia Styś )
W meczu o sześć punktów Orzeł Przeworsk pewnie wygrał u siebie, nie dał szans Sokołowi Kolbuszowa Dolna.

Worek z bramkami otworzył w 25. minucie Szymon Barszczak, który wykorzystał błąd bramkarza gości Jakuba Bielenia.

Wynik podwyższył w 43. minucie Krystian Błajda, który dostał dobrą piłkę od Piotra Boratyna. Przeworszczanie zeszli do szatni z wynikiem 2-0.

Po zmianie stron pewnie zaatakował Piotr Boratyn, który w 53. minucie umieścił futbolówkę w bramce gości.

Orzeł rozstrzelił się na dobre, nie dając szans Kolbuszowej Dolnej. 5. minut później na listę strzelców wpisał się również Jacek Fils strzelając z wolnego.

Drugiego gola w tym spotkaniu dla swojej drużyny zdobył Krystian Błajda, któremu asystował Jacek Flis.

W 71. minucie sędzia wskazał wapno, do piłki podszedł Andrij Nikanovych i bezbłędnie trafia w bramkę Bielenia dając swojej drużynie szóstego gola w tym spotkaniu.

1-0 Szymon Barszczak (25)
2-0 Krystian Błajda (43)
3-0 Piotr Boratyn (53)
4-0 Jacek Flis (58)
5-0 Krystian Błajda (67)
6-0 Andrij Nikanovych (71)