2019-05-29 20:15:43

JKS Jarosław wygrał u siebie z Igloopolem Dębica

( fot. Natalia Styś )
JKS Jarosław wygrał u siebie z Igloopolem Dębica, a przez większość meczu musiał radzić sobie w dziesiątkę.

JKS Jarosław po ostatniej porażce w Nisku zrobił wszystko aby się odkuć. Dla Igloopolu Dębica nie jest to dobry wynik, ponieważ są blisko strefy spadkowej.

W Jarosławiu kibice ujrzeli tylko jednego gola. W 39. minucie czerwoną kartkę ujrzał Adrian Brodowicz, przez co JKS musiał radzić sobie przez większość spotkania w dziesiątkę.

Po mimo że grali o jednego mniej zdołali zdobyć bramkę. W 67. minucie Oliwier Pilch zdobywa cennego gola dla swojej drużyny.

1-0 Oliwier Pilch (67)