2019-05-08 20:23:56

Blamaż Wólczanki Wólka Pełkińska. Przegrali u siebie z Czarnymi Połaniec!

Wólczanka Wólka Pełkińska skompromitowała się w meczu z Czarnymi Połaniec. (fot. Radosław Kuśmierz)
Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała na własnym stadionie z Czarnymi Połaniec 1-3. Tym samym piłkarze Marka Rybkiewicza potwierdzili, że w tej rundzie nie idzie im na własnym stadionie. Czarni Połaniec to czerwona latarnia 3 ligi.

Czarni Połaniec już po niespełna dziesięciu minutach gry prowadzili z Wólczanką Wólka Pełkińska 2-0. Najpierw bramkę zdobył Mateusz Załucki, a chwilę później na listę strzelców wpisał się Damian Skiba.Więcej bramek w pierwszej połowie nie padło.

Dziewięć minut po zmianie stron gospodarze zdobyli bramkę kontaktową za sprawą Mateusza Podstolaka. I wydawało się, że Wólczanka ruszy do ataku.

W 73. minucie Załucki zdobył swojego drugiego gola i ostatecznie goście wygrali 3-1. Tym samym Wólczanka potwierdziła, że nie potrafi w tej rundzie grać na własnym stadionie.

Podopieczni Marka Rybkiewicza są w tabeli coraz niżej i wydaje się, że do ostatniej kolejki będą walczyć o utrzymanie w 3 lidze gr. IV.

0-1 Mateusz Załucki (4)
0-2 Damian Skiba (9)
1-2 Mateusz Podstolaka (54)
1-3 Mateusz Załucki (73)