2019-05-08 17:05:29

Kompromitacja Stali Gorzyce w meczu z Błękitnymi Ropczyce

W zaległym meczu 4 ligi podkarpackiej Stal Gorzyce przegrała aż 0-6 z Błękitnymi Ropczyce. Nic nie dała zmiana szkoleniowca i gospodarze pewnie zmierzają do Klasy O.

W meczu pomiędzy Stalą Gorzyce a Błękitnymi Ropczyce wynik otworzył się już w 4 minucie, gola na 1-0 dla Ropczyc strzelił Hubert Siepierski.

Drugiego gola dla Ropczyc w 26. minucie na 2-0 strzelił również Siepierski. Wynik na 3-0 podwyższył Vasyl Hirka i do szatni zawodnicy obu drużyn zeszli z trzybramkowym prowadzeniem dla gości.

Po zmianie stron gośce nie mieli litości dla Stali Gorzyce. W 60. minucie Mariusz Wiktor zdobył kolejnego gola dla Błękitnych. Później jeszcze Łukasz Kosiba oraz ponownie Wiktor wpisali się na listę strzelców i mecz zakończył się wynikiem 0-6.

Jest to kompromitacja ekipy gospodarzy, którzy przed tym meczem zmienili trenera. Na nic się to jednak zdało i Stal Gorzyce zdaje się pewnie zmierzać do Klasy O.

0-1 Hubert Siepierski (4)
0-2 Hubert Siepierski (26)
0-3 Vasyl Hirka (43)
0-4 Mariusz Wiktor (60)
0-5 Łukasz Kosiba (67)
0-6 Mariusz Wiktor (90)