2019-05-05 18:51:31

Ważne trzy punkty Siarki Tarnobrzeg! Pokonali na wyjeździe Górnik Łęczna

Siarka Tarnobrzeg ograła 2-1 Górnik Łęczna na wyjeździe. Tym samym piłkarze Ryszarda Komornickiego opuścili strefę spadkową 2 ligi. Do końca sezonu pozostało dwie kolejki.
Grzegorz Płatek już w 6. minucie wyprowadził Siarkę Tarnobrzeg na prowadzenie w meczu z Górnikiem Łęczna

Radość "Siarkowców" nie trwała przesadnie długo bo sześć minut później do wyrównania doprowadził Adrian Łuszkiewicz. Chwilę później Krzysztof Ropski powinien zdobył drugą bramkę dla Siarki Tarnobrzeg, ale zamiast zdecydować się na uderzenie postanowił podać piłkę do Kamila Radulj.

Ostatecznie pierwsze czterdzieści pięć minut gry zakończyło się remisem 1-1.

Dwadzieścia trzy minuty po wznowieniu gry w drugiej części Siarka Tarnobrzeg ponownie wyszła na prowadzenie. Samobójczą bramkę strzelił Tomasz Midzierski po dośrodkowaniu Marcina Wodeckiego.

Gospodarze mogli i powinni doprowadzić do wyrównania dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Jednak kapitalnie między słupkami zachował się Hieronim Zoch.

Ostatecznie podpieczni Ryszarda Komornickiego wygrali 2-1. Do końca rozgrywek pozostało dwie kolejki.

0-1 Grzegorz Płatek (6)
1-1 Adrian Łuszkiewicz (12)
1-2 Tomasz Midzierski (68-samobójcza)