2019-05-05 18:05:47

Wisłok Wiśniowa rozbił Orzeł Przeworsk! Trzy bramki Waldemara Złotka

Wisłok Wiśniowa ograł Orzeł Przeworsk 5-0. (fot. Natalia Styś)
Wisłok Wiśniowa szybko zrehabilitował się za wpadkę z Przełomem Besko. Piłkarze Krzysztofa Koraba wygrali aż 5-0 z Orłem Przeworsk.

Wisłok Wiśniowa już w 7. minucie objął prowadzenie w meczu z Orłem Przeworsk. Bramkę dla piłkarzy Krzysztofa Koraba zdobył wówczas Maciej Maślany.

Tuż przed upływem pół godziny gry było 3-0 dla gospodarzy. W dwie minuty dwie bramki zdobył Waldemar Złotek. Taki wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po zmianie stron Wisłok dorzucił jeszcze dwie bramki. Najpierw w 50. minucie Waldemar Złotek skompletował hat-tricka.

Pięć minut później wynik meczu na 5-0 ustalił Dawid Guzek. Tym samym Wisłok zgarnął trzy punkty, a sytuacja Orła w tabeli 4 ligi jest coraz gorsza.

1-0 Maciej Maślany (7)
2-0 Waldemar Złotek (28)
3-0 Waldemar Złotek (29)
4-0 Waldemar Złotek (50)
5-0 Dawid Guzek (55)