2019-05-05 18:13:52

Cenny remis w Wiązownicy! KS Wiązownica podzielił się punktami z Ekoball Stal Sanok

KS Wiązownica zremisowała z Ekoball Stalą Sanok (fot. Natalia Styś )
KS Wiązownica przy deszczowej pogodzie skromnie podzielił się punktami z Ekoball Stal Sanok.

KS Wiązownica podejmowała u siebie Ekoball Stal Sanok. Zdecydowanie przeważała w tym meczu i więcej okazji miała do zdobycia goli lecz Piotr Krzanowski dobrze strzegł swojego terenu.

Pierwszy gol padł w 28. minucie Konrad Buć dobrze wykorzystał zamieszanie w polu karnym i umieścił piłkę w siatce.

Kolejny i jak się okazało ostatni w tym meczu gol padł w 69. minucie po błędzie Bartłomieja Michałowicza, Bartosz Sieradzki znalazł właściwą drogę do bramki i wyrównał 1-1.

1-0 Konrad Buć (28)
1-1 Bartosz Sieradzki (69)

KS Wiązownica : Michałowicz – Sokolenko, Bartnik, Raba, Fedor, Lorenc, Daniel, Bałanda, Soczek, Nowak, Buć

Sędziował : Wojciech Wolan ( Tarnobrzeg )