2019-05-05 19:15:55

Karpaty Krosno ograły Sokół Kolbuszowa Dolna

Karpaty Krosno w końcu wygrały mecz. Pokonali na wyjeździe Sokół Kolbuszowa Dolna (fot. Karol Słomka)
Karpaty Krosno pokonały na wyjeździe Sokół Kolbuszowa Dolna. Beniaminek wciąż jest nad "kreską", ale ma nad nią zaledwie jeden punkt przewagi.

Sokół Kolbuszowa Dolna jako pierwszy objął prowadzenie w meczu z Karpatami Krosno. Gola dla gospodarzy zdobył Brian Dziedzic po siedmiu minutach gry.

Karpaty jeszcze przed przerwą odpowiedziały dwoma bramkami. Njapierw w 32. minucie bramkę strzelił Bartłomiej Wojtasik. Siedem minut później na listę strzelców wpisał się Michał Stasz. I do przerwy było 1-2.

Osiem minut po zmianie stron piłkarze Dariusza Jęczkowskiego powiększyli prowadzenie. Tym razem gola zdobył Dominik Kowalski.

Sokół Kolbuszowa Dolna stać było jeszcze tylko na kontaktową bramkę. Jej autorem był Kornel Kołacz w 74. minucie meczu.

Karpaty w koncu się przełamały i sięgnęły po trzy "oczka". Natomiast Sokół czeka ciężka walka o utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. Aktualnie maja jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

1-0 Brian Dziedzic (7)
1-1 Bartłomiej Wojtasik (32)
1-2 Michał Stasz (39)
1-3 Dominik Kowalski (53)
2-3 Kornel Kołacz (74)