2019-05-05 20:01:59

Legion Pilzno bez szans w starciu z Igloopolem Dębica. Bramki padły w ostatnich pięciu minutach gry

Legion Pilzno nie dał rady Igloopolowi Dębica. (fot. Legion Pilzno)
Legion Pilzno przegrał 0-2 z Igloopolem Dębica. Goście bramki zdobyli w ostatnich pięciu minutach meczu. Legion kończył mecz w dziesiątkę.

Nie padły żadne bramki w pierwszej połowie meczu 27.kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Legionem Pilzno a Igloopolem Dębica.

Osiemnaście minut po zmianie stron gości mieli doskonałą okazję do objęcia prowadzenia, ale nie wykorzystali rzutu karnego. Zaledwie dwie minuty później Tomasz Tragarz zobaczył czerwoną kartkę i Legion musiał grać w dziesiątkę.

Piłkarze Igloopolu Dębica dążyli do zobycia kolejnej bramki, ale na gola musieli czekać aż do 85. minuty meczu. Wówczas na listę strzelców wpisał się Piotr Pyskaty.

Dwie minuty później goście mieli drugi rzut karny. Tym razem Kamil Machnik zamienił "jedenastkę" na bramkę i goście wygrali 2-0.

0-1 Piotr Pyskaty (85)
0-2 Kamil Machnik (87-rzut karny)

Wyniki meczów 27. kolejki:

Brawo Igloopol !!! Dziś byliśmy lepsi i zasłużenie wygrywamy. Szkoda niewykorzystanego karnego bo niepotrzebnie wzbudził nerwowość ale dobrze się skończyło. Tradycyjnie najsłabszy na boisku szanowny, tfuu jego mać pan sędzia. Zero kontroli co się działo na boisku, mizeria do potęgi !!!!

ps. tradycyjnie zobaczymy jak długo wytrzymają ci co zawsze mają najwięcej do powiedzenia :)

kibic ksw 2019-05-05 20:45:26

no to mnie misiu kolorowy sprowokowales hehhee.można by tez zadac pytanko,,ile wytrzyma twoja siostra'' odpowiedz brzmi???do nastepnej dyskoteki haha.

Legion 2019-05-05 20:58:00

Nie ma maryjki tylko jakaś kultura obowiązuje nawet byle jaka ale obowiązuje A tu co? Ciekawy jestem dlaczego na derbach tak nie spiewacie co?

piknik 2019-05-05 21:22:17

widac slabo sluchales na derbach :) a poza tym jesli jestes pilkarzem pilzna to w czasie derbow grales swoj mecz, wiec wychodzi ze albo sciemniasz albo slaby masz sluch :D

ps. odezwalo sie kulturalne towarzystwo z lasu :D tam to dopiero sie witaja z kultura :D

~anonim 2019-05-05 21:27:54

To lksy byly na wyjezdzie ?znow w 9 czy 19 tym razem? Haha

Lks 2019-05-05 21:34:00

wazne ze byli !

irek 2019-05-05 21:38:05

Szacun sześciu za płotem i czterech na trybunie,oto cały młyn pegroturu zbyt wygórowana cena biletu w Pilżnie musieli chłopcy moknąć za płotem-organizacyjnie i kibicowsko ekstraklasa.

Legion 2019-05-05 21:38:28

Nie byłem piknik na derbach ale wiem ze derby wisloka zdominowała A Ty pamiętaj że jak jeździsz na lzs to kulturę trzeba zachować bo na Te Lzsy przechodzą rodziny tych dzieci.

~anonim 2019-05-05 21:45:36

ty mi tu piszesz o kulturze a sam na boisku ( o ile jestes kopaczem ) jestes mily i sympatyczny :) lekko mi to zahacza o hipokryzje, no ale .... jalowa rozmowa

~anonim 2019-05-05 21:57:59

generalnie dziekuje za nauke ale z calym szacunkiem to nie ty bedziesz mi ustawial moje zycie, jesli pilka to caly twoj swiat - zajmij sie tym bo dzis cos slabo bylo ;)

Legion 2019-05-05 22:03:14

Spokojnie narazie jesteś za nami ????

Legion 2019-05-05 22:06:20

;-)

Hej 2019-05-05 22:07:54

Liczba wyjazdowa kibiców Pegroturu w Pilźnie mniejsza niż liczba punktów zdobyta wiosną

~anonim 2019-05-05 22:13:14

dobrze napisales: narazie bo zostalo jeszcze pare kolejek do konca i wtedy zobaczymy co i jak a poki co : bilans bezposrednich spotkan na nasza korzysc: 2-1 u nas 2-0 u was, dziekuje to tyle w temacie

~anonim 2019-05-05 22:16:31

Do utraty zawodnika Legion był lepszą drużyną, lepiej grającą piłką. Po czerwieni posypała się koncepcja gry Legionu.

Legion 2019-05-05 22:22:29

No powodzenia Ci zycze

~anonim 2019-05-06 05:48:59

Igloopol wyzywa wszystkie kluby gdzie frekwencja jest wyzsza niz u nich na stadionie.A ze u nich na meczach po 70 osob to jest jak jest.Swoja droga klub ktory w nazwe ma wpisany kombinat rolno przemyslowy wyzywa innych od wieśniaków to naprawde musi miec olbrzymie kompleksy i problemy.

Mors 2019-05-06 06:34:00

Do typa o nicku Legion. Widzę że jesteś wyczulony na wyzwiska jakie padają podczas meczu, dziwnym trafem nie przeszkadzało ci jak z trybun ryczano Igloopol "dziady"? Pewnie to nie obrażało setek dzieci dzieci które trenują w Igloopolu, piłkarzy którzy grali w meczu i wielu byłych zawodników Igloopolu którzy przez lata reprezentowali barwy pilźniejskiego klubiku, który dzięki ich grze jest do tej pory w 4 lidze!

fakty 2019-05-06 06:34:37

Gołym okiem widać brak Taurusa w klubie tak finansowo jak i organizacyjnie. Stworzony jakiś zlepek nie umiejących grać u siebie. Wy już do końca rundy żadnego meczu nie wygracie u siebie. Legiony rzymskie cechowała walka męstwo a to jest nie Legion a Badziewlon.

~anonim 2019-05-06 06:36:06

A co na to Gmina . Finansuje takie badziewie z kasy podatników. Dość tego.

~anonim 2019-05-06 06:39:39

A "profesor" zamiast świecić przykładem dla młodych pokazał jak grać na czerwień.

Miejscowy legionista 2019-05-06 06:43:16

Gołym okiem było widać że jesteśmy słabsi w tym meczu, Igloopol nas zdominował, niby mieliśmy swoje sytuacje, ale to raczej po błędach dębiczan, a nie po naszych akcjach. Wynik 2:0 jest najniższym wymiarem kary jaki nas spotkał, dobrze że mamy tyle punktów, bo w innym przypadku bylibyśmy pewnym kandydatem do spadku.

adwersarz 2019-05-06 09:57:44

Dobrze ze Wam Panie miejscowy legionista Rzemieślnik uzbierał punktów. Z taką ekipą to prawie do A klasy. Będą wtedy derby Gminy a loży honorowej przedstawiciele Magistratu

ad anonim 2019-05-06 10:07:46

"profesor" i w dodatku kapitan

~anonim 2019-05-06 10:16:51

Nie rób łapy w dól bo kapitan ma świecić na boisku kulturą grania.

rada 2019-05-06 10:23:25

Panowie Ślęzak , Kwaśniczko, Wolański szkoda rozmieniać na drobne wypracowana wcześniej markę. Radzę zmienić klub na inne lepiej prosperujące finansowo i organizacyjnie..

~anonim 2019-05-06 11:59:33

Kibice ksw iloraz inteligencji dziecku z przedszkola

Pilzno 2019-05-06 12:09:56

Bez szans...? Kto to pisał? Był na meczu? Hahahah

żarżur 2019-05-06 14:13:56

Panie Pilzno w każdym meczu szanse Legionu to po francusku / he he / marneszanse

KSWO8 2019-05-06 14:19:46

Powtarzam i będę powtarzał do bólu. Dobrze poukładany finansowo i organizacyjnie klub Rzemieślnik Taurus Pilzno / taka nazwa jest w Sądzie / został zniszczony. A co do napisu na budynku nie było żadnych podstaw do umieszczenia tytułu "Rzemieślnik Pilzno".
PS
A może jest odważny człowiek sprawca zamieszania i rezygnacji sponsora i powie : "Ja kazałem/am/ taki napis umieścić na budynku".

Ad Zarżur 2019-05-06 14:27:58

Igloopol też nie rewelacyjnie w całej rundzie wiosennej 11 pkt. tylko jeden więcej niż Pilzno.

~anonim 2019-05-06 15:26:53

DO KSW08...u nas za Urbanika też było wszystko fajnie i ładnie dopóki się nie znudził albo mu coś nie spasowało.Jak przestał finansować Wisłoke to co było? Długi które do dziś się ciągną i niemal rozpad jednego z najstarszych klubów w Polsce.Tak to jest jak się kluby trzymają jednego pana i robią wszystko co zechce ze strachu przed jego wycofaniem.Nie wiem jaka będzie przyszłość Legionu ale jak dla mnie zrobili dobrze.Trzeba powoli od nowa jakoś poukładać klub i bazować na wielu żródłach finansowania co da pewność istnienia na lata.Jarosz swoje dawał ale pytanie jakim kosztem to się odbywało i na ile samodzielny był zarząd.Osobiśćie życzę im jak najlepiej a przede wszystkim świeżej młodej krwi w zarządzie.Co do samego meczu to powiem tak....Igloopol który jeszcze dwa lata temu chciał atakować 3 ligę swoją młodzieżą dziś ledwo daje radę Legionowi który niemal się rozpadł w przerwie.Poziom meczu naprawdę słaby w porównaniu z tym co oba zespoły prezentowały dwa trzy lata temu.Regres w obu przypadkach dość znaczący

Liczący 2019-05-08 09:49:47

Kiboli igloo polu na meczu W młynie było 10 osób pięciu na trybunie dziadków hehe i pięcu krzykaczy przed płotem. O to miara upadu fan klubu kibiców z Lks Hehehehehehe. Oprócz nich 50 osób piknikowych i tyle .heheheh. Macie rozmach hehe