Korona Rzeszów ciężko pracuje przed nowym sezonem (fot. Strug Tyczyn)
Pracowity okres w Koronie Rzeszów, po ogłoszeniu sponsora przyszedł czas na zawodników, tym razem są to młodzieżowcy ze Stali Rzeszów.
Bramkarz Patryk Kozak został wypożyczony do Korony Rzeszów ze Stali Rzeszów. Zawodnik w minionym sezonie reprezentował barwy Stali Rzeszów CLJ. 19-letni bramkarz w minionej kampani rozegrał 14 spotkań.
Przemysław Kuca zaś jest 19-letnim obrońcą który zadebiutował w III lidze w sezonie 2016/17 podczas meczu z MKS Trzebinia/Siersza. Natomiast w minionym sezonie występował w drużynie CLJ Stali Rzeszów zaliczając 19 występów.
Czytaj także
2018-07-29 08:57
Siarka Tarnobrzeg przegrała w Bełchatowie
2018-07-29 11:20
Adrian Mołdoch w Koronie Rzeszów
Komentarze (4)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.