2023-11-18 19:11:36

Ekoball Sanok w efektownym stylu rozgromił Koronę Rzeszów

Korona Rzeszów uległa u siebie 0-8 Ekoballowi Sanok w meczu 17. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Długa była seria drużyny z Sanoka meczów bez zdobytej bramki. Beniaminek po raz ostatni takiej sztuki dokonał 14. października w spotkaniu z Lechią.

Podopieczni trenera Wojciecha Koguta odbili sobie jednak w dniu dzisiejszym tę serię ze sporą nawiązką.

Goście dość szybko, bo już w 11. minucie rozwiązali worek z bramkami za sprawą trafienia Marcina Sobola

Ekoball w pierwszej części meczu na boisku wyglądał na zespół dużo mocniejszy i groźniejszy aniżeli ich rywale. Poskutkowało to trzema kolejnymi trafirniami w odpowiednio 29.,30. i 40. minucie. Dwa pierwsze z nich padły łupem Dawida Czyrnego. Gol na 4-0 to natomiast zasługa Rafała Domaradzkiego

Mecz ten był już w zasadzie w tym momencie rozstrzygnięty, co nie przeszkodziło przyjezdnym w dominacji na boisku. Zawodnicy z Sanoka nie zadowolili się czterema trafieniami i szukali kolejnych.

Te oczywiście nadeszły. W 55. minucie spotkania hat-tricka skompletował Dawid Czyrny

Dwie bramki, w 60. i 73. minucie, dołożył Jakub Kloc, a przysłowiową "kropkę nad i" postawił w 76. minucie Piotr Lorenc, ustalając tym samym końcowy rezultat tego spotkania na 8-0 dla drużyny Ekoballu.

0-1 Marcin Sobol (11.)
0-2 Dawid Czyrny (29.)
0-3 Dawid Czyrny (30.)
0-4 Rafał Domaradzki (40.)
0-5 Dawid Czyrny (55.)
0-6 Jakub Kloc (60.)
0-7 Jakub Kloc (73.)
0-8 Piotr Lorenc (76.)

Ekoball Sanok: Półkoszek - Padiasek, Gawlewicz, Barszczak, Sobol, Domaradzki, Kloc, Maślany, Tabisz, Lorenc, Czyrny