Zespół Stali II Rzeszów został wycofany z rozgrywek klasy A1 Rzeszów.
Rezerwy trzecioligowej Stali Rzeszów nie rozegrały w tym sezonie ani jednego spotkania. Ostatni mecz z Victorią Budy Głogowskie nie odbył się, bo rzeszowianom nie udało się skompletować składu.
Wczoraj zespół został został oficjalnie wycofany z rozgrywek i usunięty z terminarza klasy A1 Rzeszów.
Czytaj także
2026-06-21 18:54
Podhale Nowy Targ sięga po piłkarza Stali Rzeszów
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.









_1776713266.png)















































