https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


Statystyki meczu: Grodziszczanka II Grodzisko Dolne - San Wierzawice

Zobacz też: Terminarze Statystyki

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2013-10-06, godz. 12:00

Grodziszczanka II Grodzisko Dolne

0

San Wierzawice

2

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2016-05-01 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 2 - 5 San Wierzawice Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2015-08-30 San Wierzawice 1 - 2 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2015-05-10 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 0 - 6* San Wierzawice Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2014-09-14 San Wierzawice 3 - 0* Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2014-06-15 San Wierzawice 4 - 3 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2013-10-06 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 0 - 2 San Wierzawice Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2013-05-26 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 2 - 1 San Wierzawice Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2012-10-07 San Wierzawice 1 - 0 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2012-05-27 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 3 - 0 San Wierzawice Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2011-10-09 San Wierzawice 3 - 5 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2011-05-29 San Wierzawice 1 - 3 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2010-09-26 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 2 - 2 San Wierzawice Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2010-04-25 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 1 - 3 San Wierzawice Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2009-08-23 San Wierzawice 2 - 0 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV

Inne mecze z tej kolejki

LKS Brzyska Wola 2 - 1 Kłyż Tarnogóra
Victoria Giedlarowa 0 - 2 Jutrzenka Dębno
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 0 - 2 San Wierzawice
Jodła Przychojec 9 - 2 Sokół Hucisko
Orzeł Biedaczów 4 - 3 ŁKS Łukowa

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jutrzenka Dębno 18 40 13 1 4 47 21 26
2 Jodła Przychojec 18 39 12 3 3 47 24 23
3 LKS Brzyska Wola 18 37 12 1 5 32 19 13
4 San Wierzawice 18 32 10 2 6 37 28 9
5 Kłyż Tarnogóra 16 29 9 2 5 26 16 10
6 Orzeł Biedaczów 18 18 5 3 10 21 38 -17
7 ŁKS Łukowa 17 15 5 0 12 29 42 -13
8 Sokół Hucisko 17 14 4 2 11 21 39 -18
9 Victoria Giedlarowa 17 14 4 2 11 22 36 -14
10 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 17 13 3 4 10 25 44 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka